В iPhone 6s Plus знайдена перша проблема

В iPhone 6s Plus знайдена перша проблема

Кожен раз разом з виходом нових топових смартфонів користувачі стикаються з недоліками гаджетів, які допустив виробник. В цьому році, мабуть, найбільшою проблемою став перегрів флагманів з процесором Snapdragon 810. Ось і перші користувачі iPhone 6s Plus знайшли недолік — новинка, незважаючи на інший чіпсет, теж страждає від надмірного нагрівання.

В iPhone 6s Plus знайдена перша проблема

Як повідомляє користувач Reddit, його новісінький iPhone 6s Plus при спробі запуску камери видав інформаційне повідомлення, в якому зазначено, що скористатися спалахом йому не вдасться до тих пір, поки гаджет не охолоне. Як стверджує житель Тусона, на вулиці в той день було близько 31 градуса за Цельсієм, а сам смартфон використовувався для Facebook — жодного зайвого навантаження iPhone 6s Plus не відчував.
Він також говорить, що iPhone 6s Plus є найгарячішим смартфоном Apple з усіх, що в нього коли-небудь були. Інші користувачі, які беруть участь в бесіді, з подібною проблемою поки не зустрічалися. Вони розповідають, що відчутне нагрівання спостерігали тільки при відновленні даних з iCloud.
Раніше вже з’являлася інформація про те, що iPhone 6s і 6s Plus гріються сильніше, ніж попередні iPhone, однак це були виключно суб’єктивні оцінки. Тепер же ми бачимо системне повідомлення, яке спостерігали деякі користувачі і в ранніх моделях.

Нагадаємо, під час презентації iPhone 6s і 6s Plus компанія Apple розповідала про новий процесор Apple A9, в якому продуктивність обчислень і графіки зросли на 70% і 90% відповідно. Можливо, істотно поліпшені показники позначилися і на високому нагріванні, який не дозволяє в деяких умовах скористатися спалахом. Звичайно, якщо користувач не тримав фаблет компанії протягом деякого часу під прямими сонячними променями.