The Lost Hero – пройди мене, якщо зможеш

Спілкуватися з людьми можна по-різному. Можна наполегливо і поступово переконувати їх у своїй правоті, можна йти на компроміс або ж і зовсім відмовлятися від подальших контактів, якщо щось пішло не так. Втім, є й інший варіант. Це – нищення всіх незгодних за допомогою меча, стріл і магії. Саме так робить головний герой гри The Lost Hero. Її головні особливості: вкрай високий рівень складності, відсутність вбудованих покупок і безліч варіантів поліпшення персонажа.
Запустити гру вдасться без будь-яких проблем, оскільки для цього не знадобиться ні реєстрація, ні авторизація за допомогою соціальних мереж. Все, що потрібно зробити, – активувати звук, клікнути на кнопку запуску гри, а також визначитися з локацією. У The Lost Hero їх декілька: ліс, зима, пустеля і виживання. Як би там не було, після першого включення новоспеченому гравцеві буде доступна лише перша з них, а тому вибирати особливо не доводиться.

The Lost Hero

The Lost Hero

Через кілька секунд він виявиться на ігровому полі, яке представляє з себе околицю лісу. Розбиратися в таємницях, що відбуваються, просто немає часу. Справа в тому, що на головного героя практично миттєво почнуть нападати вороги.

Чи довго доведеться терпіти подібну недоброзичливість? Все залежить від рівня. Справа в тому, що кожен з них володіє певною кількістю так званих «хвиль» ворогів, які потрібно витримати. Чим більше повалених воїнів ворожої армії, тим більше очок.

The Lost Hero

The Lost Hero

Чи є сенс у переході на наступний рівень? Безумовно. Крім розради самолюбства гравця, головний герой буде поступово вивчати різні магічні секрети. Адже всі люблять наносити удари блискавкою і кидати кулі вогню, чи не так?

The Lost Hero

З часом описані вище прийоми будуть доповнені надійними обладунками і щитами, новими гострими мечами і сокирами, а також всілякими булавами та луками. Заробити на все це вдасться протягом бою.

Поширюється The Lost Hero абсолютно безкоштовно, і в ньому не вдасться побачити рекламу або будь-які обмеження. На жаль, насолодитися тим, що відбувається не вдасться у власників пристроїв під управлінням Android Lollipop і версії 4.4.4.

Незважаючи на це, рекомендувати гру можна кожному власникові смартфона, який хоче весело і захоплююче провести вільний час.

Додаток: The Lost Hero
Розробник: ArgonGames
Категорія: Рольові
Ціна: Безкоштовно
Завантажити: Google Play