Telegram vs. WhatsApp: що краще?

WhatsApp vs. Telegram: що краще?

В даний час досить складно мати смартфон, але не мати месенджера для зв’язку з друзями. Особисті фотографії, секрети і просто спілкування змушує все частіше використовувати саме подібний засіб зв’язку. Серед месенджерів найбільш популярним є WhatsApp, куплений досить давно компанією Facebook. З тих пір він обзавівся безліччю нововведень, проте чи є у нього конкуренти?

Є й досить сильні. Мова йде, як ви вже здогадалися, про Telegram. Єдине, в чому даний месенджер поступається WhatsApp, так це голосові дзвінки, які наразі доступні лише користувачам більш популярного месенджера, активно підхопившого цю «фічу».

Telegram, у свою чергу, забезпечує вам відмінний захист і гарантує безпеку ваших даних. Оцінити спрямованість до захисту можна при першому ж досвіді використання програми. Всі ваші повідомлення зберігаються в хмарі, у випадку з WhatsApp все зберігається в пам’яті вашого телефону, що дозволить з легкістю зловмисникам отримати до них доступ. Крім того, захищений чат Telegram володіє end-to-end-шифруванням, можна також задати часовий інтервал, після якого ваше повідомлення буде повністю видалено з сервера Telegram.

У WhatsApp акцент на захист даних зробили зовсім недавно, і це нібито повинно переманити користувачів Telegram. Однак цього не відбувається, і причина тому якість захисту: найостанніший пролом, до слова, дозволяє зловмисникам за допомогою веб-версії WhatsApp взяти повний контроль над ПК і запитувати з користувачів якусь суму для розблокування. Тим часом розробники Telegram на чолі з Павлом Дуровим і його братом пропонують кожному, хто зможе зламати їх дітище, 200000 доларів.

WhatsApp vs. Telegram: що краще?

Наступною гордістю Telegram є можливість переглядати медіаконтент безпосередньо через додаток. В інших месенджерах вас автоматично перекидає в браузер за замовчуванням. Тобто посилання на фотографію або відео Instagram, відеоролики з YouTube, а також контент інших популярних сервісів буде доступний прямо в додатку. Це, на наш погляд, величезний плюс.

Які підсумки? Кількість користувачів Telegram з кожним роком все більше, повна відсутність реклами, наявність додатків під Windows Phone, Android, iOS, Windows, Mac, веб-версія, упор на захист даних, а також зручність використання роблять Telegram найбільш привабливим вибором для любителів чату. А яка ваша думка?