Swipeup Utility – зроби свайп вгору корисним

Ні для кого не секрет, що утримання кнопки «Додому» або свайп від неї вгору на домашньому екрані викликають в Android сервіс індивідуальних підказок Google Now. Однак не кожен може знаходити його корисним. А ті, хто цінує старання Google прислужитися користувачеві, найчастіше вже мають у своєму розпорядженні Google Now на крайньому лівому екрані завдяки чистому Android або лаунчер Google Старт. Фактично через це дуже зручна функція залишається марною. Але, як і завжди, на виручку приходять сторонні розробники і їх додаток Swipeup Utility!Звичайно, досвідчені користувачі відразу відзначать, що таких додатків в Google Play напевно не один десяток. Однак у Swipeup Utility насправді може виявитися кілька переваг.

По-перше, не будемо забувати, що Android давним-давно залишив позаду версію 2.0 і більше не змушує користувачів плакати кривавими сльозами. Навпаки, з приходом Lollipop та розповсюдженням канонів Material Design серед розробників мобільна ОС від Google стала істинним притулком інтерфейс-естетів. Swipeup Utility, незважаючи на те що його інтерфейс, по суті, створений для одноразового налаштування програми, виконаний цілком у дусі часу. У ньому, звичайно, немає плаваючої кнопки або шторки з чарівною анімацією стрілочки, але вони тут і ні до чого. Зате у нього симпатична іконка і значки пропонованих функцій.

До слова, про функції. Swipeup Utility може похвалитися не тільки вибором того, який додаток запуститься після свайпа вгору (або утримання кнопки), але і запропонувати декілька системних альтернатив. Якісь із них безкоштовні, а якісь вимагають придбання платної версії програми. Зокрема, одним з найцікавіших варіантів настройки є виклик шторки повідомлень. Думаю, таке рішення може врятувати чимало смартфонів від розбитого екрану з павутинкою із тріщин.

Додаток: Swipeup Utility
Розробник: Adrian Campos
Категорія: Інструменти
Версія: 1.9.3
Ціна: Безкоштовно
Завантажити: Google Play