Sony позиціонує себе як виробник преміальних Android-пристроїв

На сьогоднішній день багато виробників зіткнулися з проблемою заробляння грошей з продажу флагманських Android-пристроїв. У першу чергу це пов’язано з великою конкуренцією, через що більшість компаній намагаються знизити вартість девайсів, щоб виглядати більш привабливо для споживачів. Sony вирішила піти іншим шляхом. На виставці IFA 2015 ми побачили нову Sony, яка тепер націлена на випуск і продаж Android-пристроїв преміум-класу. Презентація Xperia Z5 Premium з 4K-дисплеєм багатьох змусила по-новому сприймати японського виробника.  
Згідно офіційниму європейському сайту Sony, ціни на нову лінійку смартфонів Xperia Z5 виглядають наступним чином: Xperia Z5 Premium з 32 ГБ – $ 1062, Xperia Z5 – $ 910 і Xperia Z5 Compact – $ 834. На тлі таких пристроїв, як OnePlus 2, який коштує менше $ 400, новинки від Sony дійсно можна віднести до преміум-сегменту.
Таким чином, Sony більше не буде конкурувати з величезною кількістю компаній, що пропонують пристрої з цінником в районі $ 400. Тепер японський виробник зосередиться на користувачах, готових витратити на смартфон не менше $ 800. Швидше за все, Sony вважає, що така висока ціна виправдана настільки ж високою якістю пристроїв.