Samsung працює над новим проектом Project Lucky. Що це і «з чим його їдять»?

Всього місяць тому компанія Samsung представила свої чергові версії флагманів – Galaxy Note 5 і Galaxy S6 Edge+. Однак це зовсім не означає, що до наступного року команда інженерів може розслабитися і попиваючи шампанське розглядати графіки продажів своїх творінь. Навпаки, Project Zero можна вважати закритим, а значить саме час для наступного проекту.

Нагадаємо, Project Zero полягав у створенні нового флагмана «з нуля», в Samsung відмовилися від звичних поглядів на те, яким повинен бути Galaxy, і в результаті світу з’явився Galaxy S6, який втратив знімного акумулятора і слота для карти пам’яті, який отримав полегшену версію TouchWiz і запам’ятовується.

Samsung

Тепер же, як повідомляють джерела SamMobile, в надрах компанії починає кипіти робота над новим проектом, який отримав назву Project Lucky («щасливчик»). Само собою, йдеться про майбутній флагман Galaxy S7, сімка вважається щасливим числом серед найрізноманітніших народів протягом століть.

Раніше вже з’являлися чутки про те, що в Samsung впровадили нові технології управління своїми проектами, завдяки чому терміни виходу нових пристроїв можуть істотно скоротитися. Перенесення презентації Note 5 з вересня на серпень, в принципі, підтверджує ці здогадки. Потім була інформація і про вихід Galaxy S7 до грудня поточного року, але до неї варто ставитися з належним рівнем перебільшення.

Samsung

Проте що ж нам обіцяє Project Lucky? Повідомляється, що пристрій отримає новий чіпсет Exynos 8890 з частотою 2,3 ГГц, який вже встиг засвітитися в бенчмарку Geekbench і набрати в ньому цілих 7490 балів, тоді як поточний флагманський процесор Exynos 7420 набирає тільки 4970 балів. Втім, варіант з Snapdragon 820 для американського ринку як і раніше залишається в силі.

Крім продуктивного процесора за швидкодію пристрою буде відповідати і внутрішній накопичувач з технологією блискавичної передачі даних UFS 2.0, який, втім, вже використовується і в поточних флагманах компанії. Однак тут є і зворотна сторона медалі – контролери пам’яті UFS 2.0 і карт microSD несумісні один з одним. Samsung нібито намагається знайти спосіб обійти це обмеження, але не варто занадто на це розраховувати.

Samsung

Крім цього, інженери трудяться і над новим 20-Мп модулем ISOCELL-камери, що робить, очевидно, ще більш якісні знімки, а також над якимось проектом під кодовою назвою «all lens cover». Про що конкретно йде мова, не уточнюється, і єдина здогадка полягає в тому, що це може бути якесь кріплення для додаткових лінз.

Природно, не варто забувати, що зараз до нас доносяться слухи ранніх етапів розробки. Так що багато чого ще може змінитися.