Офіційно: глава BlackBerry показав фірмовий Android-смартфон

BlackBerry-Priv-Slider

Починаючи з середини літа, в інтернеті стали з’являтися чутки про те, що канадська BlackBerry випустить свій перший смартфон з ОС Android. Компанія довгий час зберігала мовчання з цього питання і кілька разів заявляла про прихильність фірмової ОС, однак тепер все інакше – керівник BlackBerry продемонстрував той самий слайдер з фізичною клавіатурою.

Сам Джон Чен (John Chen) демонструє у відеоролику новітній BlackBerry Priv, який в точності відповідає всім тим фотографіям і прес-тендерами, які заполонили мережу. У смартфона вигнутий по краях дисплей (5,5-дюймовий, як заявив Чен), є фізична клавіатура і додатки компанії Google. На робочому столі можна розглянути і фірмове ПЗ канадського виробника. Все рівно так само, як в останніх джерелах.

Що цікаво, сам Джон Чен явно не є досвідченим користувачем Android – він насилу справляється з навігацією ОС, намагаючись виконувати звичні по BlackBerry 10 жести. До речі, відмовлятися від фірмової системи в компанії не планують. У всякому разі, на даний момент.

Назва BlackBerry Priv є скороченням слова Privacy. Таким простим способом маркетологи вирішили підкреслити, що апарат все ще слід головної концепції канадської компанії – безпека даних для користувача стоїть на чолі кожного смартфона виробника.

Хоча докладні характеристики все ще не розголошуються, BlackBerry називає Priv флагманським пристроєм «з найсучаснішими характеристиками Qualcomm». Раніше чутки вказували, що в новинці будуть шестиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 808, екран з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, 18-мегапіксельна основна і 5-мегапіксельна фронтальна камери. Новинка повинна з’явитися у продажу в листопаді 2015 року. Крім того, ми можемо побачити і BlackBerry Passport з Android, якщо вірити інформаторам.