Нові iPhone провели годину під водою і відчувають себе непогано

Нові iPhone провели годину під водою

Є як мінімум одна причина придбати новий iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Ці моделі краще попередників. iPhone з літерою «S» в назві — це не тільки нові можливості, але і свого роду робота над помилками. Слабкі місця iPhone 6 в цій моделі не знайти, і її корпус вже не так просто зігнути, а компоненти смартфона досить добре захищені від впливу вологи. Не вірите? Подивіться відео:

Користувач YouTube Зак Стрэлей занурив у воду два смартфона — це нові iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Вони перебували повністю у воді протягом години, і після цього випробування, на диво, чудово працювали. Блогер перевірив роботу динаміків, камери, 3D Touch, а також роз’єм Lightning і порту для навушників. Все працювало бездоганно, і це диво.

Звичайно, неможливо з упевненістю говорити, що після години перебування під водою ці смартфони будуть також бездоганно працювати протягом хоча б року. Однак їх нещадний власник зняв друге відео через 48 годин після занурення. Смартфони все ще працюють, і єдине нагадування про попадання води, яку можна виявити без розтину — це світла смуга на екрані iPhone 6s. Смартфон, який не позиціонується як захищений від води, виявився напрочуд живучим.