Nokia C1 – Android, загорнутий в iPhone

Як відомо, Nokia за угодою з Microsoft заборонено випускати смартфони під власним брендом до 2016 року. Це, у свою чергу, ніяк не зупинило хлопців з компанії, які взялися, нарешті, за розум, і поглянули правді в очі. У якійсь мірі нас огортає радістю в зв’язку зі сформованою ситуацією. Адже віра в Nokia не згасає і до цього дня.
Раніше компанія вже випустила на ринок свій перший Android-планшет Nokia N1. 20000 пристроїв було продано за 4 хвилини. А продається він лише на деяких азіатських ринках, і тільки недавно жителі Великобританії отримали можливість замовити планшет. До того ж ціна в 260 доларів достатньо приваблива. Технічно і зовні девайс викликає лише позитивні враження.
Проте варто розуміти, до Nokia відносяться вже не так, як раніше, бренд зіпсував своє ім’я продуктами компанії Microsoft, і це, ймовірно, головна помилка. Деякі люди пов’язували перехід на Windows Phone з тим, що компанія запізнилася з випуском першого Android-смартфона на перших порах, коли система ставала тільки-тільки популярною.

З іншого боку, в 2016 році Nokia переживе відродження, а це свого роду хороший стрибок і непогана реклама. Адже щоб піднятися, потрібно впасти. А підйом варто очікувати в особі Nokia C1 – перший Android-смартфона від Nokia.
Раніше ходили чутки про зовнішній вигляд апарата, його начинці. Так, Nokia C1 може отримати 5-дюймовий HD-дисплей, 2 ГБ оперативної пам’яті, процесор від Intel, 8-Мп передню і 5-Мп задню камери. Як ви вже здогадалися, це не флагман, а лише перший ступінь.


Ви все ще пам’ятаєте даний рендер? Саме так, згідно грудневим чутками, мав виглядати новий смартфон Nokia. І дійсно, найсвіжіші фотографії пристрою дуже схожі на те, що ми бачили раніше:

Завдяки якості фотографій, можна розглянути всі деталі, а також переконатися, що тут явно більше 5 дюймів. В іншому випадку товщина корпусу при такій діагоналі дуже мала. Порадують багатьох дуже тонкі бічні рамки, і в цілому девайс спереду схожий з пристроями компанії Meizu, у свою чергу, Meizu також звинувачувалася в копіюванні Apple. І в будь-якому випадку все зводиться саме до компанії з Купертіно.

Які підсумки? Дизайн пристрою непоганий, багато хто бажає отримати Android, загорнутий в привабливий корпус iPhone з деякими елементами дизайну від Nokia. Нам лише залишається чекати і сподівається, що від Intel хлопці відмовляться на користь Snapdragon, до того ж навіть для середнього класу HD- роздільна здатність – несерйозна витівка. Чи не так?