Nibblers – три в ряд від Rovio

Nibblers - три в ряд від Rovio

Ігри в стилі “три в ряд» в даний час користуються величезною популярністю. Скільки різних хітів з такою концепцією можна знайти в Play Store? Десятки і десятки. Тим не менш, незважаючи на вже досить попсовий жанр, ми не змогли пройти повз і не розповісти про гру Nibblers, адже вона не просто зроблена за мотивами відомого пазла, а розроблена безпосередньо творцями знаменитих Angry Birds.

Після виходу Angry Birds 2 команда розробників з Rovio не зупинилася. Аркади аркадами, однак слідувати за трендом теж доводиться. Вже з першого рівня Nibblers розумієш, що гра, незважаючи на знайомий жанр, вийшла досить самобутньою. Основна відмінність від інших пазлів подібного роду полягає в тому, що нам необхідно не просто збирати певні комбінації. Справа в тому, що кількість пересувань обмежена, тому краще не рухати фрукти бездумно, а намагатися зробити так, щоб за один хід вибити якомога більше елементів з ігрового поля. Кількість невикористаних ходів визначає, скільки в підсумку зірок за рівень ви отримаєте. Чим більше залишиться, тим вищим буде підсумковий рахунок.

Крім цього, зупинити нас будь-якою ціною намагатимуться злі помаранчеві ящірки, яких часом не так просто прибрати. І тут мета, по суті, вже не стільки в простому пересуванні предметів в ряд, а в позбавленні від перекриваючих шлях ящірок. Щоб хоч трохи спростити завдання, на полі також мигцем з’являються і добрі фіолетові тварини. Вони допомагають гравцеві, оскільки їх можна пересувати в будь-якому напрямку (по горизонталі і вертикалі), при цьому вони забирають із собою все, що розташоване на відповідній лінії.

Загалом, гра на смак і вподобання, звичайно. Можливо, графіка або сюжет комусь здадуться занадто дитячими. Може бути. Але знайомий геймплей і відома корпорація вже виступають запорукою деякого успіху. Мабуть, Rovio вдалося зробити цікавий пазл, який ви, до речі, вже точно не скоро пройдете, враховуючи більш ніж 200 рівнів всередині.

Додаток: Nibblers

Розробник: Rovio Entertainment Ltd.

Категорія: Пазли

Ціна: Безкоштовно (присутні вбудовані покупки)

Завантажити: Google Play