Microsoft офіційно випустила Office 2016 для всіх типів пристроїв і операційних систем Windows, Mac, Android і iOS

Microsoft офіційно випустила Office 2016

Реліз пакету сучасних офісних додатків відбувся у вівторок, 22 вересня. Він пропонує користувачам нові зручні інструменти для спільної роботи над документами, презентаціями та проектами, а також надає ще більше сценаріїв використання хмарних сервісів і налаштувань рівнів доступу до файлів для різних користувачів. Office 2016 для Mac вийшов ще в липні цього року, але тоді ним могли користуватися тільки передплатники Office 365. З сьогоднішнього дня пакет офісних додатків Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote для OS X доступний для одноразової покупки.

У новому пакеті офісних додатків всі сервіси інтегровані один з одним, що дає можливість використовувати функції однієї програми, працюючи в іншій. Так, інструмент для спільної роботи Delve виявляє зв’язок між тим, яку роботу виконує користувач, з ким співпрацює, що пише в електронних листах і соціальних мережах, потім аналізує інформацію і автоматично вибирає відповідний контент на SharePoint, в OneDrive, на сторінках Yammer або в інтернеті . Додаток Sway, використовуючи схожий механізм, пропонує інструменти для створення красивих презентацій проектів. За допомогою Sway користувач може зробити документ схожим на журнал або блог, додавши фотографії, ролики YouTube, посилання на Вікіпедію, діаграми з Excel, а також друкований чи рукописний текст.

«У березні Microsoft представила попередню версію Office 2016 для ІТ-спеціалістів та розробників. Ми врахували отримані коментарі та відгуки користувачів і готові запропонувати нові зручні інструменти та надійні ресурси для роботи в Office як для звичайних користувачів, так і для корпоративних замовників »- розповіла Зінаїда Кудріна, керівник відділу по просуванню інформаційних офісних систем Microsoft в Росії.

Нововведення також покращують процеси комунікацій в компаніях різного масштабу. Оновлений Outlook швидше знаходить важливу інформацію, показуючи останні запити і автоматично пропонуючи різні варіанти в процесі введення тексту в пошуковому рядку. Крім того, можна запускати наскрізний пошук по всіх папках або по діалогу з конкретною людиною, а також шукати на пристрої, в хмарі, інтернеті і т.д. Відкривши картку контакту в Outlook, можна швидко з ним зв’язатися за допомогою кнопки «Дзвінок по Skype». Skype для бізнесу служить зручним і безпечним інструментом для проведення відео- та аудіодзвінків і конференцій, підключитися до яких зможе кожен охочий за умови, що у нього є Microsoft ID, аккаунт в Lync або Skype. Skype для бізнесу дає користувачеві ділитися з співрозмовниками своїм робочим столом або його частиною, а також відправляти в загальну бесіду файли. Редагування в режимі реального часу, раніше доступну тільки в web-додатках Office, дозволить зберегти документ Word на OneDrive для бізнесу і відправити колегам посилання.

Microsoft Office +2016 пропонує ще більш зручні інструменти для роботи з файлами. Будь-який документ можна завантажити з OneDrive для бізнесу або іншого сховища, зберегти в хмарі або на жорсткому диску і використовувати на будь-якому пристрої під управлінням будь-якої операційної системи. Крім того, відправляти документи тепер стало ще простіше: потрібно вибрати, з ким поділитися файлом і визначити, чи буде у одержувача можливість не тільки переглядати, але й редагувати отриманий документ. Раніше це було можливо тільки для файлів із хмари OneDrive, а тепер працює і для документів, що зберігаються локально.

Завантажити Office 2016 можна на офіційному сайті Microsoft.