Коли чекати Android 6.0 Marshmallow?

Android 6.0 Marshmallow

Ні для кого не секрет, що через кілька днів співробітники компанії Google представлять два нових смартфони. Це, звичайно ж, Nexus 5X і Nexus 6P. Обидва девайса повинні обзавестися великими дисплеями з високою щільністю пікселів, сканером відбитків пальців і, можливо, збільшеним об’ємом вбудованої пам’яті. Як би там не було, найбільш приємною складовою нових Nexus буде наявність оновленої операційної системи Android. А коли версію 6.0 Marshmallow отримають володарі старіших представників легендарної лінійки? Давайте дізнаємося.
Дізнатися про майбутні плани пошукового гіганта вдалося завдяки неуважності співробітників канадського мобільного оператора Telus. Як повідомляють представники ресурсу androidauthority, саме вони випадково опублікували на своєму сайті графік випуску оновлень операційної системи Android. Зрозуміло, підтвердити правдивість даної заяви поки не зможе ніхто, проте в це все ж хочеться вірити.

Отже, Nexus 5 і Nexus 6 повинні отримати оновлення до Android M п’ятого жовтня.

Android 6.0 Marshmallow

Нагадаємо, від новинки чекають впровадження платіжної системи Android Pay, просунутих підказок від Google Now і систему дозволів для додатків. Крім цього, нормою стане наявність сканера відбитків пальців, а за зниженням навантаження на акумулятор буде стежити функція Doze.

Чи є ви гордим володарем смартфонів з лінійки Nexus? Поділіться своїми відповідями в коментарях.