KineMaster – відеоредактор для вашого Android девайса

Ua FormatКамери Android-смартфонів давно мають багато мегапікселів, гібридні системи автофокусу і оптичну стабілізацію, а різні експерти і сліпі тести визнають ці пристрої кращими камерафонами. Проте все це певною мірою марно, оскільки в питаннях софта для обробки знятого матеріалу (як фото, так і відео) Android, на жаль, дуже відстає від iOS, де безліч популярних додатків просто відсутні в Google Play. Хоча якщо добре пошукати, то що-небудь завжди можна знайти. Наприклад, єдиний якісний відеоредактор – KineMaster.

Якщо ви не просто хочете зліпити декілька відео в одне, а зробити дійсно власний ролик, то у вас просто немає альтернатив. KineMaster – єдиний відеоредактор для Android, який підтримує повноцінну роботу з тайм-стрічкою.
Ua FormatЗокрема, ви можете обрізати відео, переміщати їх по доріжці, налаштовувати час відображення фотографій і ефекти переходів, накладати власну музику або голос, і навіть працювати з шарами зображень.
На додаток до цієї програми, недавно вийшло оновлення і тепер вона порадує приємним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
А навіть якщо у користувача виникнуть питання, тут передбачена дуже докладна довідка.
Ua FormatKineMaster є абсолютно безкоштовним, але натомість розміщує на вашому ролику свій водяний знак. Втім, і від нього можна позбутися, оформивши в настройках аккаунта підписку на місяць або відразу рік.Ua Format
Додаток: KineMaster – відеоредактор

Розробник: NexStreaming Corp.

Категорія: Мультимедіа та відео

Версія: 3.0.3.6790.FREE

Ціна: Безкоштовно

Завантажити: Google Play