iPad на iOS не замінить ноутбук, навіть з приставкою «Pro»

iPad на iOS не замінить ноутбук, навіть з приставкою «Pro»

Минулого тижня Apple представила iPad Pro. Сама назва говорить про те, що це планшет для роботи. Однак чи можна працювати на планшеті? Безумовно, для тих, хто використовує електроніку лише для спілкування та розваг, планшет вже замінив комп’ютери. Але чи здатна Apple провернути цю ж революцію на наших робочих місцях? Давайте кожен спробує відповісти для себе на це питання.

iPad на iOS не замінить ноутбук, навіть з приставкою «Pro»

Я ж почну з себе. Насправді, iPad Pro не сильно змінився в порівнянні з іншими планшетами від Apple. У нього великий екран, і це має значення. Його екран не поступається екрану 13-дюймового ноутбука. У нього є можливість підключення клавіатури Smart Keyboard, що, безумовно, теж має значення, однак користувачі iPad і раніше могли придбати клавіатуру для планшета. А в іншому це все ще планшет на iOS.

Звичайно, iOS 9 – це ковток свіжого повітря для iPad та їх власників. Вона дасть iPad Pro мультивіконність, що, безумовно, зробить планшет більш придатним для роботи. Однак це все ще iOS, зовсім не OS X, на якій ми так звикли працювати. Для того щоб писати статті на AppleInsider.ru, мені не потрібно величезної кількості роз’ємів, складний вимогливий софт і підтримка декількох моніторів. Я міг би справлятися з цим за допомогою iPad і клавіатури, але я б вважав за краще новий 12-дюймовий MacBook на OS X, а зовсім не 12,9-дюймовий iPad на iOS. Причина проста: мені хочеться бачити вікна.

iPad на iOS не замінить ноутбук, навіть з приставкою «Pro»

З цієї причини я вважаю, що iPad Pro можна використовувати на роботі, якщо ви працюєте ілюстратором або дизайнером. Не забудьте в такому випадку прикупити Apple Pencil. Безумовно, використовувати його доведеться не як заміну комп’ютера, а як вдале доповнення. Навіть для роботи з поштою і текстом зручніше використовувати компактний ноутбук замість планшета. А як iPad Pro згодився б у вашій роботі, і чи здатний він замінити вам ноутбук?