Intel створює наглядову раду у сфері автомобільної безпеки (ASRB)

Intel створює наглядову раду у сфері автомобільної безпеки Автомобільна безпека Наглядова рада (ASRB)

До чого може призвести недостатній інформаційний захист сучасного автомобіля, нашпигованого електронікою і підключеного до мережі, переконливо показали хакери на прикладі автомобіля Jeep Cherokee. Не краща поки йде справа з автономними автомобілями, які можна ввести в оману буквально лазерною указкою.

Зайнятися проблемою запропонувала галузь компанії Intel, яка оголосила про створення наглядової ради у сфері автомобільної безпеки – Автомобільна безпека Наглядова рада (ASRB). За словами Intel, до ради увійдуть «кращі фахівці в галузі безпеки, які мають досвід роботи в галузі кіберфізичних систем».

Intel створює наглядову раду у сфері автомобільної безпеки Автомобільна безпека Наглядова рада (ASRB)

Завданням ASRB було поставлено зниження ризиків порушення інформаційної безпеки автомобілів з розширеними мережевими можливостями, шляхом систематизації передових методик та створення рекомендацій для розробників. Одночасно Intel опублікувала першу версію доповіді з описом передових методик в області автомобільної інформаційної безпеки, який корпорація буде оновлювати за результатами роботи ASRB.

Intel обіцяє надати раді сучасні обчислювальні платформи, необхідні для розробки і проведення досліджень. Результати роботи ASRB розміщуватимуться у вільному доступі.

На сайті Intel є інформація для фахівців з інформаційного захисту, бажаючих взяти участь у роботі ради.