Infinity Blade III вартістю 140 гривень вперше можна завантажити безкоштовно

У магазині додатків App Store стала безкоштовною Infinity Blade III – третя частина популярного слешера для мобільних пристроїв. Chair Entertainment Group вперше оголошує акцію з безкоштовною роздачею хітового проекту.

Infinity Blade III

Коли кому-небудь приходить в голову скласти черговий список «кращих ігор для iOS», то Infinity Blade незмінно виявляється там – часто на верхніх рядках. Гра-виставка, гра-технологія: на її прикладі показували можливість другого iPad, вона часто називається єдиним справжнім блокбастером для мобільних – щоб дорого, красиво і ефектно.

Infinity Blade III в цьому плані попереду планети всієї – графіка, звичайно, божевільна: неймовірні пейзажі, насичені битви, дуже детальні моделі персонажів. В ігровому плані, між тим, це все той же Infinity Blade. Основна частина гри – бої. Ви ухиляєтеся від ударів (часто) величезного монстра, блокуєте його атаки, іноді прикриваєтеся щитом. Вгадуєте, куди наступного разу полетить ворожа булава. Страшно втомлює заняття (особливо, якщо битва з босом) – противник на раз знімає половину здоров’я, а вам, щоб завдати хоч декілька значних ударів, треба проводити численні контратаки.

Відносини з фінансовою стороною у Infinity Blade III складні: можна купувати за просту валюту (дається за битви), а можна – за преміальну. Розробникам, звичайно, вигідніший другий варіант. Донат агресивний – оскільки грати складно, вам постійно пропонують якісь полегшуючі бонуси. Можна не платити – але тоді морально готуйтеся до битв з босами.

Infinity Blade III

Третя частина відзначеної нагородами серії ігор Клинок нескінченності дебютувала в 2013 році. Вона стала однією з очікуваних мобільних новинок 2013 року. Попередні проекти виявилися настільки популярні, що вихід заключної третьої частини фактично представила сама Apple під час презентації iPhone 5s і iPhone 5c.

Звичайна вартість Infinity Blade III складає в App Store 140 гривень. Протягом обмеженого часу гра буде безкоштовною App Storeпосилання.