Infinite Design – передовий Paint

Infinite Design

Google Play наповнений різного роду графічними редакторами, пародіями на Paint, проте як вибрати найкращий ? Ми вам у цьому допоможемо. Як ви вже здогадалися, мова піде про Infinite Design, який є, ймовірно, одним з найбільш просунутих і приємних у роботі графічних редакторів. У цій статті ми розглянемо всі його плюси, а також відзначимо деякі недоліки.

Почнемо, як не дивно, з недоліків, тому що їх тут не так багато. Головне, що викликало у нас питання, так це інтерфейс, який не зовсім інтуїтивний, а на слабких пристроях час відгуку елементів високий. Наприклад, на HTC One X при натисканні на праву нижню кнопку вікно налаштувань вискакує через 2 секунди і робить це досить неохоче. На цьому, мабуть, мінуси і закінчуються.

Головний плюс Infinite Design – функціональність. У нижній частині дисплея розташовуються всі елементи управління, приховані під двома бічними клавішами, а стрілка посередині розкриває головне меню, де можна вибирати різні інструменти і працювати з шарами. Ліва бічна кнопка запропонує користувачеві вибрати колір, більш того, можна вручну задати код кольору.

У свою чергу, права кнопка призначена для налаштування полотна. Ви можете включити тіні, вибирати кут тіней, розсіювання і їх силу. На додаток до цього можна активувати розмиття та інші ефекти. Найбільше нам сподобалися настройки курсора. Завдяки функціям Fat Finger, Lazy Finger, Tangent Guide і Cross Hairs можна істотно спростити процес малювання.

Головний розділ складається з інструментів копіювання і вставки, переміщення, там же можна вибрати полотно, фігури, введення тексту, а також вставку зображень. До слова, кожен інструмент активує у верхній частині дисплея додаткові функції.

Infinite Design

Праворуч посередині розташувалися кнопки переходу в налаштування шарів. У них можна задати прозорість шару, додати новий шар, видалити і поєднати всі шари в один.

На наш погляд, Infinite Design заслуговує уваги кожного, особливо власників фаблета. Наприклад, лінійка Galaxy Note дозволить повною мірою оцінити всі принади ID.

Додаток: Infinite Design
Розробник: Sean Brakefield
Категорія: Робота
Версія: 2.5.4
Ціна: Безкоштовно / 54 гривні
Завантажити: Google Play