HTC – новий азіатський виробник клонів iPhone

HTC Aero (A9)

Колись бренд HTC був одним із основ Android. Та що там, тайванці були безперечним номером 1, як мінімум, серед виробників пристроїв із зеленим роботом на борту. Але все тече, все змінюється. Сьогодні HTC в якості бренду, як би не було сумно про це говорити, не варто і копійки. Причиною такого падіння компанії багато в чому стало виробництво не найвдаліших флагманів впродовж декількох років. А останнім цвяхом у кришці труни, здається, став HTC One M9. З появою чуток про якийсь HTC Aero, тайванському вбивці флагманів вдалось дещо припідняти надії на повернення компанії на колишні висоти. Однак насправді HTC, схоже, вже здалася.

Деякий час тому evleaks вже встиг розповісти про технічні подробиці HTC Aero (A9), в мережі також з’являлися і шпигунські фотографії майбутнього пристрою, навіть про його ціну ми вже встигли поговорити. Тим не менш, смартфон все ще не представлений, а чутки продовжують надходити. На цей раз все той же Еван Бласс (evleaks) опублікував рендери Aero, що демонструють його дизайн і варіанти кольорів.

HTC Aero (A9)

Для наочності розмістимо поруч такі ж рендери iPhone 6.

iphone 6

Подібність помітна неозброєним оком. Звичайно, HTC далеко не єдина компанія, що орієнтується в дизайні своїх смартфонів на Apple. До тієї ж Meizu і її MX Pro 5 навряд чи хтось стане занадто сильно чіплятися з цього приводу. Але тут ми знову повертаємося до того, ким HTC була і ким стала. Є велика різниця між «з часом перерости до копіювання» і «з часом опуститися до копіювання».

По всьому видно, що HTC більше не хоче (або не може) прагнути в лідери ринку. Вона спантеличена лише власним виживанням, а в таких питаннях всі засоби хороші. Втім, святе місце порожнім не буває, та й закон збереження енергії ніхто не відміняв. Король помер. Хай живе король!