Google стала краще чути

Google стала краще чути

Ніколи не чув, щоб хтось говорив «пояндексити» або «побінгерити», про пошуковик від Yahoo я і зовсім соромлюся говорити. Незалежно від використовуваного пошукового движка, пошуки в Інтернеті замінюються дієсловом «гуглити», і це досить показово, чи не так? Не дивно, що механізми пошуку потрібної інформації перша теж змінює Google. В Android 6.0 Marshmallow, приміром, з’явиться функція Now on tap. До того ж, люди поступово звикають розмовляти з телефонами. Спори у великих компаніях часто вирішуються саме голосовим запитом, та й старше покоління віддає перевагу використовувати голос, замість клавіатури. Тепер все це стане ще зручніше.

Як повідомили розробники Google у своєму офіційному блозі, голосовий пошук для Android і iOS отримав істотні поліпшення і тепер стане ще швидше і точніше.

Повідомляється, що команді пошукового гіганта вдалося створити поліпшені акустичні моделі нейронної мережі, використовуючи всякі розумні штуки, від назви яких у звичайного користувача починається мігрень.

google voice

Тому для нас важливо інше: тепер при голосових запитах Google Пошук буде більш стійкий по відношенню до сторонніх шумів, швидше аналізувати запит, і видавати більш точний результат. Крім того, разом з Пошуком поліпшений і механізм диктування на Android-пристроях. Безсумнівно, ці нововведення повинні зіграти значиму роль і на досвіді використання пристроїв на Android Wear.

Всі зміни вже в роботі і не вимагають від користувача ніяких оновлень. Залишається тільки спробувати покращений Google Пошук для Android або iOS.