FIFA 16 Ultimate Team – стабільно щороку

FIFA 16 Ultimate Team

Раніше не обов’язково було уважно стежити за футболом і вболівати за певні клуби, щоб з інтересом грати в ігри серії FIFA. Вони виходили щороку, і щороку графіка ставала краще, а принцип гри не змінювався. Але нова FIFA 16 Ultimate Team не залишить байдужими лише відданих шанувальників футболу. Ви стежите за трансферами, не пропускаєте жодного матчу улюбленої ліги, і знаєте – який нападник забив найбільше голів у сезоні? Тоді ця гра для вас.

FIFA 16 Ultimate Team

Відразу після запуску новий продукт від Electronic Arts запитає вас – за який футбольний клуб ви вболіваєте. Якщо вам важко відповісти, можете закрити гру і видалити її зі свого смартфона. Ви даремно витратили стільки часу на скачування цих 1,5 даремних гігабайти. Ну, а якщо ви без зволікань у відповідь на це питання вигукуєте «Барселона», сміливо продовжуйте грати.

FIFA 16 Ultimate Team

Перший тестовий матч навчить вас управлінню, яке в порівнянні з FIFA 13 стало неймовірно простим. Пройдіть до воріт суперника, забийте гол, потім повторіть це ще три рази, і вам набридне. Звичайно, це всього перший матч на низькому рівні складності, але вже тут видно, що гравці красиво відбирають м’яч і завдають ударів не тому, що ви майстерно тиснете на клавіші, а абсолютно самостійно, щоб радувати вам око. Щоб вам зовсім-зовсім було просто, на клавішах написали російські слова «відбір», «удар», і так далі.

FIFA 16 Ultimate Team

Але відразу після тестового матчу відкривається та частина гри, яка призначена для шанувальників футболу. Адже хто з них не мріє про власний футбольний клуб, який може стати кращим у лізі. Хто не мріє про можливості купити найдорожчих і перспективних гравців, які зроблять команді ім’я, або зроблять собі ім’я в команді. Все це є в FIFA 16. Ви тренер, ви менеджер, і ви найголовніший гравець на полі. Все, як ви любите. Насолоджуйтесь.

Додаток: FIFA 16 Ultimate Team
Розробник: ELECTRONIC ARTS
Потрібна версія ОС: Android 4.4 або новіша
Ціна: Безкоштовно
Завантажити: Google Play