Cyanogen OS позбавиться від сервісів Google через 2-3 роки

Cyanogen OS позбавиться від сервісів Google через 2-3 роки

Не секрет, що у своїй прошивці компанія Cyanogen вже давно намагається замінити додатки і сервіси Google альтернативним ПЗ. Ми вже бачили новий поштовий клієнт і календар, що будуть використовуватися за замовчуванням в нових збірках Cyanogen OS. Потім Cyanogen спільно з Microsoft оголосили про інтеграцію голосового асистента Cortana з передвстановленим ПО американської компанії. Тепер генеральний директор Cyanogen Inc. КІРТ МакМастер в інтерв’ю у виданні International Business Times повідомив, що кінцевою метою компанії є зведення до нуля залежності від Google. Домогтися цього у них вийде протягом найближчих 2-3 років.

Cyanogen OS позбавиться від сервісів Google через 2-3 роки

При цьому заміна встановлених додатків не означатиме повну відмову від використання сервісів Google.
“З еволюційної точки зору, платформа Android є трампліном до чогось більшого”, – повідомив КІРТ МакМастер. – “І нехай мені подобається лаяти Google тут і там, наші користувачі залишаються величезними шанувальниками сервісів Google. Таким чином, ми хочемо продовжити працювати з Google, отримувати їх послуги на нашій платформі і, в кінцевому рахунку, дати користувачам більше вибору.”

Що стосується Alphabet і можливого придбання ними Cyanogen, МакМастер цілком відкритий для пропозицій. Він припускає, що генеральному директору Alphabet Ларрі Пейджу пора подумати на тему “руйнування Android”.

Джерело: ubergizmo.com