Чутка: iPhone 7 – водонепроникний

Слух: iPhone 7 водонепроникним

В той час як iPhone 6s гордо прямує по світу, в Мережу потрапила нова порція чуток про iPhone 7. Китайський блог Weibo знову опинився в центрі уваги завдяки своїм «прогнозам» по наступному поколінні «яблучного» смартфона. Як повідомляється, модель отримає новий дизайн, іншу конструкцію корпусу, а також захист від води й пилу за стандартом IPX8.

Для реалізації такого сміливого рішення Apple буде потрібно повністю змінити технологію виробництва iPhone. Для того, щоб уберегти «нутрощі» пристрою від вологи, потрібно застосувати ізольовану систему-на-чіпі або каркас з водонепроникними прокладками. Можливе також використання зовсім екзотичних і революційних напрацювань. Наприклад, недавній патент говорить про те, що в конструкцію можуть бути інтегровані певні гідрофобні матеріали. Завдяки їм, можна буде уникнути ущільнення самого корпусу. Водовідштовхувальне покриття буде наноситися за допомогою спеціальної технології осадження плазмохімічних елементів на «життєво важливі» складові.

Слух: iPhone 7 водонепроникним

Крім того, джерело стверджує, що Apple планує відійти від використання алюмінію в матеріалах корпусу. Металевий unibody-каркас вперше був застосований в iPhone 5, після чого лише для полікарбонатного iPhone 5c було зроблено виняток. Ймовірно, iPhone 7 буде представлений в аналогічному виконанні. Подібний крок необхідний для уникнення процесу окислення. Але ми також знаємо і про те, що Apple успішно запатентувала власну технологію виробництва рідкого металу. Тому питання з матеріалами корпусу залишається відкритим.

Також ми маємо інформацію про інтеграцію в iPhone 7 сенсорного екрану нового покоління. Як було заявлено, планується використовувати новий «повністю плоский» РК – дисплей. Швидше за все, Apple відмовиться від зігнутого по краях 2,5 D скла на передній панелі внаслідок малої практичності подібного рішення.

Це вся інформація, яку ми маємо на даний момент. Ймовірно, незабаром стане відомо багато нового, адже перші прототипи вже тестуються.