Apple оголосила про рекордні продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus – 13 млн за перший вікенд

Apple оголосила про рекордні продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus

Apple продала рекордні 13 мільйонів смартфонів iPhone 6s і iPhone 6s Plus за три дні після початку продажів нових пристроїв минулої п’ятниці, встановивши тим самим новий рекорд. Про це йдеться в прес-релізі американського виробника.

І знову Apple оновлює рекорд продажів після виходу нового iPhone. У червні 2010 року iPhone 4 розійшовся за перші три дні продажів тиражем 1,7 млн смартфонів. Випущений в жовтні 2011 року iPhone 4s поліпшив цей рекорд більш ніж удвічі – за перший тиждень Apple реалізувала більше 4 млн апаратів. У 2012 році Apple продала близько 5 млн iPhone 5 за перші вихідні. У 2013 році iPhone 5c і iPhone 5s показали результат у 9 млн проданих гаджетів. У минулому році продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus за перші три дні склали 10 млн.

Аналітики очікували, що запуск iPhone 6s і iPhone 6s Plus у перший вікенд будуть не менше, ніж при запуску моделей рік тому і прогнозували продажу на рівні 10-13 млн примірників.

«Продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus показали феноменальні результати за перші вихідні, залишаючи далеко позаду всі раніше встановлені рекорди в історії Apple, — сказав Тім Кук, глава корпорації Apple. — Реакція перших володарів нових iPhone просто неймовірна, їм дуже подобається 3D Touch і Live Photos, і ми з нетерпінням чекаємо 9-го жовтня, коли iPhone 6s і iPhone 6s Plus стануть доступні в ще більшій кількості країн».

Продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus почалися в минулу п’ятницю в 12 країнах світу. Придбати пристрої можуть жителі Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канади, Китаю, Нової Зеландії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, Франції, Японії і США. Покупці могли оформити попереднє замовлення на нові смартфони з 12 вересня.

iPhone 6s і iPhone 6s Plus з’являться ще в 40 країнах і регіонах світу з 9 жовтня, включаючи Росію, Андорру, Австрію, Бельгію, Боснію, Болгарію, Хорватію, Чеську Республіку, Данію, Естонію, Фінляндію, Грецію, Гренландію, Угорщину, Ісландію, Ірландію, острів Мен, Італію, Латвію, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальдіви, Мексику, Монако, Нідерланди, Норвегію, Польщу, Португалію, Румунію, Словаччину, Словенію, Іспанію, Швецію, Швейцарію, Тайвань. 10 жовтня до числа країн приєднаються Бахрейн, Йорданія, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія і ОАЕ.

iPhone 6s і iPhone 6s Plus стануть доступні в Індії, Малайзії і Туреччині в п’ятницю, 16 жовтня, а загальне число країн до кінця року досягне 130.