Apple iPhone 6S розпізнаватиме три ступені натискання на екран

imageВже в майбутню середу, 9 вересня пройде прес-конференція компанії Apple, на якій повинен відбутися анонс нових моделей iPhone. Згідно з повідомленнями від численних джерел, головною особливістю iPhone 6S і iPhone 6S Plus стане дисплей з технологією Force Touch, здатний розпізнавати силу натиснення. Тепер же з’явилася інформація, згідно якої в нових флагманах Apple застосує наступне покоління цієї технології, яка буде називатися 3D Touch Display або просто 3D Touch.

image Apple iPhone 6S розпізнаватиме три ступені натискання на екран
Якщо в Apple Watch і трекпад останніх ноутбуків MacBook технологія Force Touch дозволяє розпізнавати два рівні натиснення (простий дотик і сильне натискання), то в нових моделях iPhone можна буде натискати на екран трьома способами: просте торкання, натискання і сильне натискання. Це дозволить істотно збільшити число варіантів використання даної функції. Нагадаємо, що раніше в цьому році інсайдери вже розповіли про декілька способів застосування Force Touch в iPhone 6S і iPhone 6S Plus.

image

Також в iPhone 6S і iPhone 6S Plus очікується покращений 64-бітний процесор A9, 2 ГБ оперативної пам’яті, просунута фронтальна камера, 12-мегапіксельна основна камера і новий колір корпусу – рожеве золото.

Разом з презентацією iPhone 6S і iPhone 6S Plus компанія випустить стабільну версію нової версії операційної системи iOS 9.