Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня

Підготовка до переходу на iOS 9: що потрібно зробити перед оновленням iPhone і iPad

Нова iOS 9, яка спочатку була анонсована в рамках конференції Worldwide Developers Conference 2015, буде доступна для завантаження вже починаючи з 16 вересня. Про це сьогодні було повідомлено в рамках великої прес-конференції Apple. Одним із найбільш значимих нововведень системи, зрозуміло, слід вважати доопрацьовану версію голосового асистента Siri – програма отримала оновлений дизайн, стала швидше і “розумніше”. Тепер віртуальний помічник може працювати в режимі Proactive Assistant, коли дії користувача вгадуються залежно від контексту. Скажімо, при підключенні навушників Siri буде включати музику, а коли користувач сідає в автомобіль – запускати аудіокниги.Оновлений асистент Siri тепер максимально інтегрований з додатками, а не тільки з самою системою. Користувач, наприклад, може запросити пошук фотографії з якогось заходу або по певній людині.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Якщо користувач отримує запрошення на прогулянку через повідомлення або пошту, то для нього буде зроблено окреме нагадування.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Spotlight став більш розумнішим і навчився шукати потрібну інформацію прямо усередині додатків. Сервіс тепер розташовується на самому лівому робочому екрані. Там же можна буде знайти інформацію про цікаві місця поруч: кафе, магазини і так далі. У самій верхній частині Spotlight розмістяться вибрані контакти і додатки, з якими найчастіше взаємодіє користувач, а також новини за інтересами користувача.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Додаток Нотатки отримав можливість редагування тексту і вставки контенту з інших додатків (наприклад, Safari або Карти).

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Картографічний сервіс також обріс новими функціями. Технологія Transit дозволить прокладати маршрут на громадському транспорті.

Карти також навчаться шукати різні місця поблизу, у тому числі кафе, торгові центри, лікарні та багато іншого.
У iOS 9 буде новий додаток – “Новини”. У ньому будуть акумулюватися актуальні статті на основі переваг користувача. Крім того, з’явиться можливість налаштовувати категорії, в яких вам будуть пропонуватися найсвіжіші новини.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Тут же розміщуватимуться цифрові версії різних журналів і газет. Для планшетних комп’ютерів iPad з’явилася багатозадачність: тепер можна буде відкривати кілька додатків на екрані одночасно в режимі 50% до 50% або 70% до 30%. При цьому повноцінний режим багатозадачності буде працювати тільки на iPad Air 2.
У iOS 9 виробник добився збільшення часу роботи батареї від одного заряду на цілих 2:00. Також з’явився новий режим зниженого енергоспоживання.

Apple iOS 9 буде доступна для завантаження 16 вересня Нову версію операційної системи отримають користувачі iPhone 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus, iPod touch 5-го покоління, iPad 2, 3, 4, Air, Air 2, mini, mini 2 і mini 3. На смартфонах iPhone 6S і 6S Plus, а також планшеті iPad Pro система буде доступна “з коробки”.