Apple пообіцяла вирішити проблеми з Apple Music


Apple Music

Хоча і не всі онлайн-сервіси Apple працюють бездоганно, сама компанія рідко визнає наявність проблем. Проте нещодавно був зафіксований ще один такий рідкісний випадок, і цього разу мова йде про музичний сервіс Apple Music.
У свіжому інтерв’ю газеті Guardian віце-президент міжнародного підрозділу iTunes Олівер Шуссер заявив:

«Нам ще багато належить зробити, щоб наш продукт став кращим. Основна наша увага зосереджена на редагуванні плей-листів, і наші співробітники по всьому світу працюють над цим. Також ми додаємо нові функції і продовжуємо вдосконалювати наявні »

Apple Music

Тим часом, хоча деяку недосконалість у складанні плей-листів і було відмічено, все-таки основну критику користувачів викликає технічна сторона функціонування Apple Music. Наприклад, власники пристроїв з малим об’ємом пам’яті скаржаться на те, що кешована музика займає всю пам’ять, яка зустрічається на її шляху, до того моменту, коли на екрані з’являється повідомлення про те, що сховище заповнено. Відносно цих проблем коментар Шуссера був більш розпливчастим. Він зазначив, що Apple регулярно отримує відгуки від користувачів і не залишає їх без уваги.

А яка проблема Apple Music викликає у вас найбільше роздратування? Будемо вдячні, якщо ви поділитесь своїми відгуками в коментарях.