Android Pay не буде працювати на “рутованих” пристроях

Android Pay не буде працювати на "рутованних" пристроях

Необхідність забезпечення максимальної безпеки платежів штовхає Google у бік посилення політики щодо окремих аспектів використання смартфонів. Безпосередньо після офіційного запуску системи платежів Android Pay виявилося, що її не можна використовувати зі сторонніми екранами блокування. Тепер же з’ясувалося, що пристрої з Root взагалі непридатні для здійснення мобільних платежів. Один з інженерів Google пояснив, з чим це пов’язано.

Android Pay не буде працювати на "рутованних" пристроях

В одній з гілок форуму XDA представник компанії написав, що Google цілком підтримує відкритість своєї мобільної операційної системи і всіляко вітає її розвиток, неспокій ж викликає стороннє програмне забезпечення, при роботі якого компанія повинна переконатися, що вбудовані системи безпеки залишилися незмінними і працездатними. У свою чергу, перед запуском Android Pay за допомогою SafetyNet API проводиться комплексний аналіз, за ​​результатами якого можуть бути виявлені зміни системи, що імовірно впливають на її безпеку.

Інженер Google також зазначив, що безпрецедентні вимоги до безпеки пов’язані з тим, що компанія змушена працювати з різними платіжними системами, банками та кредитними спілками, і не може зосередити всі питання безпеки в своїх руках. З цієї причини працівник Google висловив сумнів у тому, що компанія коли-небудь допустить роботу Android Pay на “рутованих” пристроях.