Android 6.0 Marshmallow позбавили функції темної теми інтерфейсу

Android

На деяких версіях оболонок для Android, а також у деяких окремих додатках реалізована відмінна функція – темна тема. Більшість користувачів беруть свої мобільні пристрої з світанком і не розлучаються з ними навіть після заходу сонця, а читати інформацію з яскравого білого екрану – не найбільше задоволення. Тому інверсія кольорів до більш темних відтінків є відмінним рішенням для використання смартфона в сутінках або темряві. І ця функція була помічена в одній з перших версій релізу Android M для розробників. Однак у наступних версіях вона, на жаль, була вилучена.

Як повідомляє androidauthority, Android 6.0 Marshmallow не отримає у фінальному релізі функцію темної теми. Google ще не заявляла про це офіційно, і все ж підстави для таких висновків цілком вагомі.

Screenshot
У сервісі Google’s Issue Tracker один з користувачів виклав своє прохання повернути темну тему. У відповідь на його звернення під номером 2 657 отримало статус розглянуто і наступний коментар:

“Дякую за пропозицію. Наша команда розробників розглянула ваш запит. Функція не додана в реліз M. Проте вона може бути розглянута для майбутніх релізів”.

Іншими словами, схоже, що темної теми в «Зефірці» нам не бачити. Чесно кажучи, це не здається чимось складно реалізованим, а ось затребуваним – ще й як. Тому незрозуміло, чому розробники раптом вирішили забрати дану функцію.

Словом, поки залишається сподіватися тільки на якісні сторонні рішення.