Amazon збирається підкорити ринок доступних планшетів

Компанія Amazon завжди була і залишається відмінним прикладом правильного ставлення до клієнтів, більш лояльний сервіс навіть складно уявити. Проте цього, недостатньо, щоб стати успішним продавцем електроніки. На рахунку Amazon вже є 5 версій Android-планшетів вартістю від 100 до 400 доларів, і «легендарний» Fire Phone, який за кількістю продажів може конкурувати хіба що з Yotaphone. Словом, жодне з пристроїв не стало по-справжньому масовим. Але здаватися Amazon, мабуть, не збирається. Зрештою, якщо тобі не щастить у топовому сегменті, то спробуй завоювати більш доступний для людей ринок. Як повідомляє The Verge з посиланням на The Wall Street Journal, Amazon готує агресивну атаку на ринок, збираючись запропонувати 6-дюймовий планшет всього за 50 доларів. Це, до слова, вдвічі менше поточної ціни за її ж планшет Kindle FireHD 6, і навіть менше ціни за електронні книги Kindle, яка починається від 79 доларів.
Ринок доступних планшетів, взагалі-то, складається з їх пропозицій. Велика частина цих пристроїв навіть близько не несуть в собі прийнятний користувальницький досвід. Але Amazon цілком може бути гідним винятком. Той же 6-дюймовий FireHD є одним з найдешевших планшетів, які заслуговують покупки.
З іншого боку, ідея зробити планшет ще дешевше звучить злегка дивною і накладає все ті ж побоювання – а що, власне, можна отримати за такі гроші? Характеристики пристрою поки не відомі, але в WSJ припускають, що це буде справжнє торжество економії, без стереодинамиків та інших непотрібних дрібниць.
Втім, у Amazon є й інший, давно перевірені способи економії, а саме – реклама на екрані блокування. Можливо, це дійсно допоможе компанії субсидувати ціну без радикальних відмов від корисних функцій пристрою.