5 «інновацій» iPhone 6s, якими не здивуєш користувачів Android

Якими б не були смаки шанувальників високих технологій, кожен з них напевно чув про те, що відбулася презентації купертоновськой компанії Apple. Остання запам’яталася оновленим Apple TV, лякаюче величезним iPad Pro і неймовірно дорогими годинниками з ремінцем від Hermes. Як би там не було, найбільше овацій викликав iPhone 6s. Смартфон отримав незвичайний дисплей, поліпшену камеру і більш швидкий сканер відбитків пальців. Втім, багато інноваційних рішень в новинці від Apple  вже давно доступні прихильникам Android. Про що йде мова? Давайте дізнаємося.


Запис 4К-відео

На жаль, любов до логотипу яблука на задній кришці iOS-пристроїв вимагає певних жертв. Ні, це не тільки неможливість ділитися файлами через Bluetooth, але і дещо більш суттєве.
iPhone
Мова, як ви вже напевно здогадалися, йде про записи відео в роздільній здатності 4К. 3840 Х 2160 пікселів з 30 кадрами в секунду – Android-смартфони з даною особливістю вже давно є на ринку.


Фронтальний спалах

Нові iPhone використовують як спалах для створення Селфі свої дисплеї. На щастя, з зеленим роботом все простіше. Деякі смартфони володіють повноцінним спалахом на передній частині корпусу.
Moto x
Як повідомляють представники ресурсу phonearena, один з найбільш свіжих прикладів – Moto X Style і Pure Edition.


Особливий сплав

Торік на відеохостингу з’явилася величезна кількість роликів з демонстрацією «гнучкості» корпусу iPhone 6. Природно, допускати такий же розвиток подій в цьому році інженерам Apple було б досить ризиковано, а тому в хід пішов алюміній сплаву 7000.
Samsung
Рішення було не найбільш інноваційним. Таким же сплавом може похвалитися Samsung Galaxy S6 Edge Plus.


Передовий голосової асистент

Відтепер Siri слухає гордого володаря iPhone всюди. Схоже на казку, правда? Шкода, що це було вже давно реалізовано в Google Now і асистенті всередині пристроїв Motorola.
Motorola


Оперативна пам’ять

Об’єм оперативної пам’яті в iPhone 6s поки точно невідомий, проте багато аналітиків вірять у збільшення даного показника до 2 ГБ.
Samsung
Звичайно, у світі Android цим уже нікого не здивувати. В даний момент популярність знайшли смартфони з 4 ГБ ОЗУ. Через деякий час цей показник буде збільшений до 6 ГБ.
Чим запам’ятався iPhone 6s вам? Поділіться своїми відповідями в коментарях.