3D Touch в iPhone – НЕ Force Touch, а навіть краще

Коли в Apple Watch і MacBook з’явилася технологія Force Touch, багато хто відразу ж припустили, що щось подібне з’явиться в iPhone 6s, і виявилися праві. Ми довго міркували про те, наскільки корисною буде ця функція, говорили про компанії, які намагалися випередити Apple, але Apple звела всіх з розуму всього одним відео, яке продемонструвало роботу 3D Touch-екрану.

3D touch Відео, про яке йде мова, ймовірно, стане доступне завтра, і всі ми зможемо з ним познайомитися. А тепер давайте почнемо знайомитися з 3D Touch в iPhone 6s. Для того щоб зрозуміти, про що йде мова, згадайте – яку функцію виконує права кнопка вашої миші. 3D Touch додасть нові жести до списку вже вивчених нами.

3D Touch Зрозуміло, нові можливості сенсорного екрану супроводжуються новими деталями в інтерфейсі. Ви можете з силою натискати на іконку програми і бачити спливаюче меню, яке приведе вас відразу до потрібної функції. Ці можливості підтримуються не тільки в стандартних додатках, але і в популярних для всіх Facebook, Instagram та інших.

Taptic Engine Всі наші рухи будуть супроводжуватися роботою Taptic Engine. Він дозволить зрозуміти – здійснюємо ми тапи, мікротапи, фул-тапи і інші рухи. Попередній перегляд фото і пошти, швидкий перехід до потрібних функцій програми та багато іншого. Можливо, до презентації це звучало нудно, але під час презентації це викликало масу емоцій у всіх.