Як звільнити пам’ять на смартфоні? Три простих рішення 

Як звільнити пам'ять на смартфоні? Три простих рішення

Беручи до уваги далеко нерадісну тенденцію до відмови від слота для карт пам’яті виробниками, багато людей стурбовані пошуком додаткового вільного простору для зберігання даних. Далі ми поділимося трьома рішеннями цієї проблеми. Думаємо, хоча б одне з них вам точно підійде.

Періодично переносьте файли на комп’ютер

Як правило, в смартфоні зберігаються три основних типи контенту:
1. Дані додатків;
2. Кеш-дані;
3. Фотографії, музика, відео та інші медіафайли.
Щоб не засмічувати телефон, рекомендуємо час від часу підключати девайс до комп’ютера і скидати фотографії, стару музику, яку ви вже не слухаєте; відеозаписи, які не обов’язково повинні знаходитися під рукою весь час і т. д. І так, перевірте папки із зображеннями різних месенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram).

Як звільнити пам'ять на смартфоні? Три простих рішення


З розумом використовуйте SD-карти

Якщо вам пощастило і ваш девайс володіє слотом для карток формату microSD, то не поспішайте заповнювати її повністю. У майбутньому вам абсолютно точно знадобиться місце для більш пріоритетних речей, тому краще завжди мати в запасі кілька гігабайтів.
Для тих користувачів, девайси яких не можуть похвалитися наявністю слота, рекомендуємо придбати спеціальний microUSB-перехідник. Гарна новина полягає в тому, що в новій версії Android Marshmallow диспетчер файлів для керування вмістом карти microSD буде доступний в системі «з коробки». Хоча ніхто, звичайно, не заважає користуватися звичним ES File Explorer, чи Solid Explorer.

Як звільнити пам'ять на смартфоні? Три простих рішення


Хмарні сховища

Найзручніший варіант, мабуть, зберігати файли «в хмарі». Так, при наявності інтернету, до них буде доступ звідки завгодно. Спеціальні рішення є для музики (Google Play Music), а також фотографій і відео (Google Photos). Для решти контенту відмінно підійдуть добре відомі Dropbox, Google Drive, Яндекс.Диск та інші.

Як звільнити пам'ять на смартфоні? Три простих рішення


Як бачите, в знаходженні пари вільних гігабайтів немає нічого складного. Сподіваємося, більше ви не побачите на екрані повідомлення «Пам’ять заповнена».