Чому Android потребує допомоги Apple?

Чому Android потребує допомоги Apple

На цьому тижні Apple анонсувала нове покоління iPhone, яке в черговий раз може зав’язати спір між прихильниками Android і iOS. Власники того чи іншого девайса будуть захищати свого улюбленого виробника. Проте операційна система від Google потребує рішень від Apple більше, ніж ви думаєте.

Ні для кого не секрет, що смартфони, які працюють під управлінням Android, на папері далеко попереду конкурента на iOS. Однак люди воліють iPhone по давно відомих причинах. Ми вже побачили характеристики iPhone 6s і вони далеко не можуть зрівнятися з такими на топових гаджетах на зразок Samsung Galaxy Note 5 або LG G4. Але справа в тому, що Apple не женеться за цифрами і балами в бенчмарках. Більшість начинки так і залишається на рівні минулорічних моделей. Так чому Android варто боятися Apple?

Чому Android потребує допомоги Apple

Причина криється в досвіді експлуатації та оптимізації. З цими двома параметрами відносини у Android не склалися давно. У той час як Apple відстає по частині заліза, довіра до компанії все ж таки більша. Легко сказати, що покупці «яблучної» продукції нічого не розуміють і погано обізнані про альтернативні варіанти, проте більшість все ж віддає перевагу компанії з Купертино усвідомлено, а не лише за бренд. Середньостатистичний користувач поняття не має про те, який процесор встановлений в пристрої, скільки оперативної пам’яті, яка ємність акумулятора. Головне – щоб все без проблем працювало в повсякденній експлуатації.

Android потребує Apple. По-перше, здорова конкуренція завжди грає на руку нам, споживачам, оскільки компанії продовжують розвиватися і пропонувати все нові рішення. По-друге, як ми знаємо, виробники нерідко запозичують якісь “фічі” один у одного. Очевидно, що у Apple є чимало аспектів, за якими Android тільки належить розвиватися.

Чому Android потребує допомоги Apple

На прикладі тих же Apple Watch видно, як на минулій виставці IFA 2015 всі без винятку виробники з рішеннями на Android Wear зробили основний акцент на зовнішньому вигляді гаджета, а не на технічній складовій. Випадковість чи як?

Загалом, напишіть свою думку відносно того, чому Google з Android потребує Apple з iOS (або навпаки)? Або компанії цілком можуть обійтися один без одного? Було б цікаво послухати різні точки зору.