Чи виправдані вихваляння компанії Sony?

Для привернення уваги потенційних покупців творці різноманітних пристроїв готові на багато що. Хтось створює не найбільш зрозумілу рекламу, інші звертаються до допомоги заборонених прийомів, а треті просто проводять дивні тести. Очевидно, на цьому перелік можливих варіантів розвитку подій не закінчується. Крім усього іншого, маркетологи виробників люблять робити дуже гучні заяви, і цього разу так сталося з Sony. Чим обґрунтовують її співробітники подібну поведінку? Давайте дізнаємося.

Xperia

Для початку невелика передісторія. Справа в тому, що в одному з рекламних роликів, присвячених Xperia Z5, містилося вкрай самовпевнена заява. Виявляється, в даний момент смартфон володіє «кращою камерою на ринку». Звичайно, не засумніватися в цьому було досить важко, проте співробітники компанії представили свої докази.

Xperia

Перш за все, було відзначено, що лінійка Xperia Z5 має найвищий показником світлочутливості. 12800 ISO дозволяє впевнено відірватися від найближчого переслідувача, яким виявився Nokia Lumia 930. Останній може похвастатись лише 4 000 ISO.
Слідом за цим були представлені результати опитування 200 користувачів з Великобританії. Після нетривалого користування з Galaxy S6, Galaxy Note 4, LG G4, HTC One M9, iPhone 6, iPhone 6 Plus, Xperia Z5 і Xperia Z5 Compact, перевага в роботі камери була віддана саме двом останнім моделям. За дітище Sony в цілому проголосували 33 відсотки опитаних. Мабуть, в контексті загального числа учасників це не так вже й багато, вірно?

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, Xperia Z5 також став переможцем у номінації кращої зйомки відео. Фахівці Strategy Analytics зняли відеоролик руху велосипеда в сонячну погоду, після чого оцінили його якість на 40-дюймовому моніторі. Як би передбачувано це не звучало, але перше місце знову було віддано смартфону Sony.

Нарешті, останнім аргументом став час спрацьовування автофокусу. У Xperia Z5 даний показник дорівнює 0,2 секунди, а у Xperia Z5 Compact – 0,25. Найбільш повільним виявився HTC One M9. Його результат – 1,31 секунди.
Чи достатньо для вас наведених вище доказів? Який девайс є кращим камерафоном в даний момент на вашу думку? Поділіться своїми відповідями в коментарях.