Фанат Apple “оселився” у сіднейського Apple Store в очікуванні нового iPhone

Фанати Apple завжди з нетерпінням чекають старту продажів нових смартфонів компанії. Чекають до такої міри, що за кілька днів до офіційного початку продажів вони шикуються в черги перед магазинами Apple Store по всьому світу. Деяким навіть вдавалося на цьому заробити, продаючи свої місця в черзі. Цього року ситуація не змінилася. У сіднейського Apple Store вже з’явився перший фанат “яблучної” техніки. Незважаючи на те, що презентація нових пристроїв відбудеться тільки сьогодні ввечері, він уже зайняв чергу за новим iPhone.

Apple iPhone 6s


Згідно з наявними даними, офіційний старт продажів нових смартфонів у країнах “першої хвилі” намічений на 18 вересня. Це означає, що австралійцю, який вже поставив біля входу в магазин намет, доведеться чекати трохи більше тижня. У своєму мікроблозі він заявив, що нікуди не піде, поки не купить iPhone 6S або поки його звідти не виженуть.

До слова, подібний інтерес цього фаната викликаний не просто любов’ю до “яблучної” техніки – він планує привернути до себе увагу, а iPhone 6S продати на аукціоні. Виручені кошти підуть на благодійність.

Джерело: phonearena.com