«Рожеве золото» – найбільш ходовий колір нових iPhone

«Рожеве золото» - найбільш ходовий колір нових iPhone

Схоже, ідея Apple про те, щоб ввести для свіжих моделей iPhone новий колірний варіант, виявилася дуже успішною. Згідно з першою статистикою, покупці найбільш прихильні саме до iPhone 6s і 6s Plus, виконаним у кольорі «рожеве золото».

«Рожеве золото» - найбільш ходовий колір нових iPhone

На цих вихідних в деяких країнах світу стартували попередні замовлення на нові моделі iPhone, і, що б не говорили злостивці, ажиотаж навколо новинок виявився не меншим, ніж у минулі часи. У результаті вже зараз деяким покупцям доведеться чекати як мінімум два тижні, якщо вони захочуть замовити собі iPhone 6s Plus. Що стосується iPhone 6s, то в його випадку строки доставки трохи менші, хоч і незначно.

Найбільш сильний попит спостерігається в Китаї, де розкуплені всі моделі і терміни доставки iPhone 6s збільшилися до двох-трьох тижнів, а iPhone 6s Plus і зовсім до трьох-чотирьох. При цьому в Гонконзі, де звикли закуповуватися багато китайців у зв’язку зі спрощеним режимом оподаткування, нові iPhone були розкуплені менш ніж за годину. На даний момент новинки вже недоступні для замовлення і резервування.

Нагадаємо, що офіційний світовий старт продажів нових iPhone запланований на 25 вересня. А ви вже вирішили для себе, який колір вам найбільше підійде?