Підтверджено: обсяг пам’яті iPhone 6s і iPad Pro збільшений

Підтверджено: обсяг пам'яті iPhone 6s і iPad Pro увелічен

Гонка характеристик, в якій Apple не приймає особливої ​​участі, іноді все ж доходить до Купертіно. Так, наступне покоління фірмових смартфонів і гігант у світі планшетів, iPad Pro, крім безлічі більш цікавих поліпшень отримали і розширення оперативної пам’яті, що порадує як користувачів, так і розробників.

Нова версія Xcode, дозволила відомому в колах «яблучних» ентузіастів розробнику Хамсі Суду довести: нові гаджети на iOS отримали збільшений об’єм пам’яті. Згідно з отриманої з надр програми інформації, показники виглядають так:

Підтверджено: обсяг пам'яті iPhone 6s і iPad Pro увелічен

Як бачимо, iPhone 6s (і, відповідно, 6s Plus) тепер може похвалитися цілими двома гігабайтами оперативної пам’яті. Що стосується iPad, то в новий планшет вбудовані небачені для влаштування на iOS чотири гігабайти. Разом маємо дворазове збільшення щодо попередніх моделей. Хтось ще вважає, що відмінності суто косметичні?

Нинішній апгрейд явно спрямований на поліпшення роботи пристроїв в умовах багатозадачності, адже більший обсяг ОЗУ (при грамотній оптимізації ПЗ) дозволяє тримати в пам’яті не тільки більше відкритих додатків, але і їх даних, таких як вкладки в браузерах а також, що критично для нового гаджета , інформації в графічних- і відеоредакторах. Нічого дивного немає і в апгрейді iPhone, оперативна пам’ять в ньому не збільшувалася з 2012 року, проте головну “скрипку” грає все-таки iPad: новий режим багатозадачності вимагає більше ресурсів, а для спеціалізованого ПЗ обсяг ОЗУ, як уже говорилося, є найважливішим параметром.

Підтверджено: обсяг пам'яті iPhone 6s і iPad Pro збільшений

Ймовірно, в цьому криється і причина тривалого небажання Apple нарощувати пам’ять «звичайного» планшета, адже така різниця ще сильніше дистанціює Pro від побратимів і виділяє йому більш чітку нішу, для чого одного лише великого дисплея, нехай і з незвичайним пером, було б недостатньо. Вдалий маркетинговий хід допоміг купертинівцям заздалегідь позбавити новий планшет від ярлика ще одного «прикроватного» пристрою, на сходинку наблизивши його до тих самих гаджетів ери пост-ПК.

Нагадаємо, нові моделі iPhone надійдуть у продаж на ринки країн «першої хвилі» через 9 днів після виходу iOS 9 – 25 вересня, і вже доступні для замовлення. Що стосується iPad Pro, то його випуск намічений на листопад.