Представлені планшети Amazon Fire HD 8 і Fire HD 10

Fire

Як ми вже повідомляли, сьогодні Amazon представила чотири нових планшета. Про моделі Fire і Fire Kids Edition ми вже написали. Настала черга апаратів Fire HD 8 і Fire HD 10. Їх вартість, нагадаємо, дорівнює 150 і 230 доларів відповідно.

Представлені планшети Amazon Fire HD 8 і Fire HD 10

Дані пристрої відрізняються габаритами, але також практично ідентичні за своїми характеристиками. У меншого апарату діагональ екрана дорівнює 8 дюймам, а у більшого – 10,1 дюйма. Роздільна здатність відповідно – 1280 х 800 точок. Використовуються панелі IPS. Незважаючи на скромну за сьогоднішніми мірками щільність точок, які вже встигли випробувати новинки джерела стверджують, що екрани дуже якісні і вражають зображенням.

Серцем апаратів служить платформа MediaTek MT8135, анонсована ще в 2013 році. У її конфігурацію входять два процесорних ядра Cortex-A17, два Cortex-A7 (big.LITTLE) і GPU PowerVR G6200. В цілому видно, що новинки Amazon кардинально протилежні планшети, які були представлені в минулому році. Оперативної пам’яті передбачено тільки по 1 ГБ, а флеш-пам’яті 8 ГБ або 16 ГБ у моделі Fire HD 8 і 16 ГБ або 32 ГБ у Fire HD 10. В обох присутній слот для карт microSD.

Представлені планшети Amazon Fire HD 8 і Fire HD 10

Вбудованих акумуляторів повинно вистачити для восьми годин в змішаному режимі. Роздільна здатність камер становить 1,3 і 5 Мп. Молодша модель характеризується габаритами 214 х 128 х 7,7 мм при масі 311 г, а розміри старшої рівні 262 х 159 х 7,7 мм при масі 432 г

Представлені планшети Amazon Fire HD 8 і Fire HD 10

Fire HD 8 доступний в чорному, пурпурному, синьому і помаранчевому кольорах. Fire HD 10 можна придбати лише в білому або чорному. Працюють всі нові планшети під управлінням Fire OS 5, заснованої на Android Lollipop. Природно, планшети Amazon будуть цікаві в першу чергу тим, хто активно користується сервісами компанії. Приміром, новинки можуть похвалитися новою функцією Prime On Deck, яка прийде на планшети до кінця року. Її суть полягає в тому, що планшет, аналізуючи вподобання власника, може самостійно довантажувати різний контент, для того, щоб користувач міг щось подивитися чи почитати при відсутності доступу до Мережі. Завантаження відбувається тільки вночі і лише за умови підключеного ЗУ. Для тих, хто переживає за вільне місце на накопичувачі, Amazon уточнює, що кількість завантажених матеріалів в такому режимі буде досить скромним.