Оновлена ​​галерея перегляду зображень QuickPic пропонує 1 ТБ для хмарного зберігання фотографій

Оновлена ​​галерея перегляду зображень QuickPic пропонує 1 ТБ для хмарного зберігання фотографій

QuickPic є додатком номер один серед альтернативних варіантів перегляду зображень і відео. З останнім оновленням галерея зазнала значних змін щодо дизайну. Material-елементи тепер простежуються буквально у всіх частинах інтерфейсу. Після того як проект був куплений компанією Cheetah Mobile, відомої за своїми рішеннями для смартфонів у вигляді Clean Master, Battery Doctor та інших програм, додаток QuickPic в черговий раз оновився. На цей раз з вельми цікавою можливістю.

Головним нововведенням версії 4.6 є безкоштовне хмарне сховище для фотографій. Для того щоб ним скористатися, необхідно створити акаунт на Cheetah Mobile. Після цього вам буде доступний цілий терабайт для зберігання знімків! Що ще цікаво, і без того величезний вільний простір можна навіть збільшити за допомогою запрошень.

Як можна бачити на скріншоті нижче, в меню з’явиться додатковий пункт для налаштування «CM Cloud». Крім цього, додаток буде називатися не просто QuickPic, а з додаванням абревіатури компанії – CM QuickPic.

Оновлена ​​галерея перегляду зображень QuickPic пропонує 1 ТБ для хмарного зберігання фотографій

Програмі також будуть потрібні нові дозволи для доступу до інформації в Інтернеті і завантаження фотографій.

Загалом, всім тим, хто з тих чи інших причин не хоче використовувати рішення від Google у вигляді Google Photos, може спробувати альтернативний варіант. 1000 ГБ, мабуть, вистачить більшості. Правда, поки невідомо, чи будуть якісь обмеження на розмір файлу або дозвіл. Чи виявляться «в хмарі» оригінальні знімки або ж стислі варіанти.

Оновлення поки недоступні в PlayStore (остання версія там – 4.5.3). CM QuickPic з безкоштовним хмарним сховищем (версії 4.6) на даний момент можна завантажити лише з APKMirror.

За матеріалами El Androide Libre