Нові рендери Nexus 5X (2015) – більше iPhone 6s, але менше 6s Plus

Нові рендери Nexus 5X (2015) - більше iPhone 6s, але менше 6s Plus

Скоро Google покаже публіці два свої нових девайса Nexus. Мова йде про Nexus 5X і черговий Nexus 6, який публіка вже навіть називає Nexus 6X. Оскільки з’явилися численні повідомлення і фотографії, на яких імовірно Nexus 5X, ні для кого не стане сюрпризом анонс новинки в кінці вересня 2015 року. На раніше знайденому в мережі новому зображенні девайс нібито здався в цікавому колірному рішенні – «tennis court mint» («м’ятний колір тенісного корту»). Крім того, новинку порівняли за розмірами, як з новими iPhone, так і з іншими Nexus з минулого, сьогодення і майбутнього.

Нові рендери Nexus 5X (2015) - більше iPhone 6s, але менше 6s Plus

В опублікованій ресурсом BGR замітці Кріса Сміта «New Nexus 5X photos leak, size compared to iPhone 6s and 6s Plus» розміщені також ілюстрації, які порівнюють новинку з іншими популярними девайсами від Google, Apple, LG і Motorola. Слід нагадати, що виробництвом Nexus 5X імовірно займається компанія LG.

Важко сказати, який пристрій було показано на попередніх нових фотографіях, але це, схоже, не LG Nexus +5 2013 року. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися на передню камеру і динамік, розташований у верхній частині зображеного на нових фотографіях телефону. На них видно, що Nexus 5X може стати телефоном для тих користувачів, яким малуватий екран iPhone 6s, але дисплей 6s Plus представляється надмірно великим.

Користувачем Reddit був створений рендер, що показує відмінності в розмірах між Nexus 5X, який хотілося б побачити користувачам, 6X і попередніми їм девайсами. Користувач Junaid_chhipa також зіставив Nexus 5X з новими смартфонами Apple та іншими девайсами.

Нові рендери Nexus 5X (2015) - більше iPhone 6s, але менше 6s Plus

У будь-якому випадку, незалежно від того, що зображено на чергових фотографіях, останнім часом все частіше надходять нові повідомлення про Nexus 5X. І це може означати наближення його анонсу. Девайси лінійки Nexus від пошукового гіганта Google відмінні тим, що працюють під управлінням чистої операційної системи Android і відразу представляють новітню її версію на момент своєї появи на ринку. Саме це і забезпечує їм певну популярність серед тих користувачів, які не в захваті від попередньої установки виробниками смартфонів програмних оболонок.

Зовсім недавно в Мережі з’являлися фотографії, на яких, імовірно, зображений Nexus 5X – довгоочікуваний ремейк популярного девайса, який можливо побачить світ у 2015 році. Передбачається, що ціна новинки буде трохи вище, ніж вважалося раніше. Телефон, в рамках поточного тренда і моди на тонкі девайси, що не потовщає, і тому його батарея буде порівняно скромною.

Чи подобається вам зображений на цих фотографіях телефон, хотіли б ви бачити Nexus 5X 2015 саме таким пристроєм?