Новий Vertu Signature Touch – найпотужніший і найгарячіший елітний смартфон

Vertu Signature Touch

Сьогодні виробникам елітних телефонів вже недостатньо піклуватися лише про дизайн і преміальні матеріали. Власникам таких пристроїв потрібно як мінімум мати можливість перевірити електронну пошту. Потужний смартфон їм явно не завадить, і компанія Vertu поспішає його запропонувати, не відступаючи від сформованих традицій. Друге покоління Vertu Signature Touch офіційно представлено, і в цьому смартфоні висока продуктивність поєднується з високою вартістю.

Vertu Signature Touch

Хочете дізнатися, наскільки сильно може нагрітися титановий корпус Vertu? Для всіх цікавих – компанія оснастила смартфон процесором Snapdragon 810, 4 гігабайтами оперативної пам’яті і накопичувачем об’ємом 64 гігабайти. Смартфон запропонує 21-мегапіксельну камеру з можливістю зйомки 4K-відео, 5,2-дюймовим FullHD-екран і акумулятор ємністю 3 160 мАг. Компанія зрозуміла, що сьогодні характеристики важливі.

Vertu Signature Touch

Але, як я вже сказав вище, Vertu не відступиться від власних традицій. Великий екран покритий сапфіровим склом, про який власники iPhone поки лише мріють. Корпус смартфона – це титан, кераміка і шкіра. І, звичайно ж, смартфон не продається без ексклюзивних послуг в навантаження. Персональний асистент допоможе в будь-який час доби витратити гроші в найкращих ресторанах і готелях. 4 кольори, 8 варіацій і від 9 900 до 20 900 доларів за один смартфон. Все це – новий Vertu Signature Touch, який почне продаватися 16 жовтня.