Назви нових Nexus підтверджені з чергових джерел

Nexus

До презентації Google, де всі шанувальники Android розраховують побачити нові Nexus-смартфони, залишилося трохи менше тижня. Але затамувати подих і чекати не виходить, так як Інтернет наповнюють все нові і нові джерела інформації. Сумнівів у тому, що ми побачимо два пристрої від різних виробників вже, фактично, не залишається, оскільки в мережу просочились не тільки різні фотографії та рендери пристроїв, але і їх упаковки, які підтверджують, до слова, назви нових «нексусів».

За останніми чутками, 29 вересня Google анонсує 5,2-дюймовий Nexus-смартфон від LG і 5,7-дюймовий Nexus-смартфон від Huawei. Ми так само чули, що пристрої отримають назву 5X і 6P відповідно. По всій видимості, саме так все і станеться, оскільки в руки Android Poliсe потрапили зображення упаковок пристроїв.

Обидві коробки містять стилізоване зображення букв «X» і «P» у вигляді ділянок карти, що, у свою чергу, сильно нагадує нові стандартні шпалери з Android Marshmallow. Крім того, в лівому верхньому куті розташовані відповідні позначки з назвою пристрою, об’ємом накопичувача і його силуетом (які, до слова, збігаються і з іншими джерелами). Про те, що це саме Nexus, недвозначно натякає фірмовий логотип з протилежного боку. Швидше за все, перед нами упаковки молодших моделей нових Nexus, оскільки версій на 16 Гб в цьому році вже не очікується.

На додаток до цього, редакція ресурсу опублікувала і свіжі рендери Nexus 6P, що дають чітке уявлення і про передню, і про задню панелі пристрою. Або, точніше сказати, що підтверджують всі зображення, які ми бачили раніше.

Назви нових Nexus

Нагадаємо, що обидва пристрої можуть отримати екрани з роздільною здатністю 1440 х 2560 пікселів, 3 Гб оперативної пам’яті і 13-Мп основну камеру. У Nexus 5X очікується процесор Snapdragon 808, а в Nexus 6P – Snapdragon 810. Подробиці про ціну, старт продажів та інші характеристики ми плануємо дізнатися під час презентації.