Можливості HTC Vive продемонстрували на прикладі DOTA 2 Secret Shop

Можливості HTC Vive продемонстрували на прикладі DOTA 2 Secret Shop

Ігрові розробники NODE, відповідальні за створення однієї з перших ігор для віртуальної реальності Hover Junkers, випробували тестову версію шолома HTC Vive, зігравши в DOTA 2: Secret Shop і Aperture Robot Repair – віртуальний симулятор ремонтною майстернею для роботів. 7-хвилинне відео демонструє поточний стан справ в області ігрової віртуальної реальності. Нагадаємо, HTC і Valve мають намір випустити обмежену партію шолома Vive для розробників до кінця поточного року, а масовий реліз намічений на перший квартал 2016 року.

Обидві гри були розроблені Valve і тому мають таку високу адаптацію для HTC Vive. У будь-якому випадку, на відео можна оцінити рівень графіки і можливості взаємодії з навколишнім світом.

Vive обладнаний двома дисплеями з роздільною здатністю 1200х1080 пікселів з частотою оновлення 90 кадрів/с. Працювати HTC Vive VR повинен в парі зі Steam VR, який буде відслідковувати переміщення шолома в просторі. Достатня кількість датчиків дозволить фіксувати поворот на десяту частку градуса.