Користувачі Android зможуть транслювати ігри через YouTube Gaming

Користувачі Android зможуть транслювати гри через YouTube Gaming

Минулого місяця компанія Google запустила власний стрімінговий сервіс YouTube Gaming, який повинен стати аналогом Twitch. Нагадаємо, що раніше Google хотіла придбати Twitch, але в підсумку останній був куплений Amazon. YouTube Gaming, як і аналогічні сервіси, дозволяє транслювати свою гру або ж спостерігати за трансляцією інших геймерів. Клієнт YouTube Gaming вже був доступний на мобільних пристроях під управлінням Android, а тепер стало відомо, що тепер власники планшетів і смартфонів теж зможуть транслювати мобільні ігри. Про це оголосили співробітники YouTube на ігровій виставці Tokyo Game Show.

Користувачі Android зможуть транслювати гри через YouTube Gaming

Деякі вважають, що Google хотіла приберегти цей анонс саме до даної виставки, оскільки в Японії мобільні ігри користуються найбільшою популярністю.

“Мобільні ігри в Японії користуються популярністю в набагато більшому ступені, ніж в інших країнах. Ця тенденція показує, що у геймерів є реальна потреба в простому способі ділитися з ігровим співтовариством тим, що відбувається на їх екрані”, – заявив Райан Вайт, глава ігрового напрямку YouTube.

На жаль, компанія не розповіла про те, коли саме мобільні геймери отримають можливість транслювати ігри через YouTube Gaming.

Додаток: YouTube Gaming

Розробник: Google Inc.

Категорія: розваги

Ціна: безкоштовно

Завантажити: Google play