Глава Microsoft підтвердив існування iPhone Pro

iPad Pro – унікальний продукт для компанії Apple. Більше року ми обговорювали різні чутки про нього, насилу знаходячи підтвердження його існуванню. І ось, нарешті, занавіс було зірвано.

Великий планшет вийшов украй неоднозначним. Приставка Pro, перо Pencil, 4 ГБ оперативної пам’яті, потужний чіп А9Х – все це вказує на професійну спрямованість пристрою і вражає уяву. Але генеральний директор відомої компанії з Редмонда вирішив переплюнути цей гучний анонс і представив світу iPhone Pro. Не поспішайте творити безчинства в коментарях. Ваш покірний слуга готовий тримати відповідь за такий відповідальний заголовок.

Сатья Наделла на минулій конференції відкрито заявив, що користується унікальною моделлю iPhone.

«Смартфон не мій, але тут встановлені всі необхідні мені інструменти: Word, PowerPoint, Excell. Мені подобається називати його iPhone Pro », – прокоментував керівник Microsoft.
«Стоп, що це було ?!», – запитаєте ви. Можливо, ми стали свідками історичної події. Дві раніше ворогуючі компанії увійшли в стадію активної співпраці один з одним. Чого тільки варта поява представників Microsoft на одній сцені з першими особами Apple на презентації 12 вересня.

Глава Microsoft підтвердив існування iPhone Pro

Де це бачено, щоб СЕО з Редмонда хвалив «яблучну» продукцію? Якщо Білл Гейтс спостерігав за цим, ймовірно, його кидало то в жар, то в холод. Сатья Наделла, у свою чергу, продемонструвавши роботу Outlook на iPhone, повернувся до «рідного» смартфону на Windows Phone. Останній йому набагато ближче, зізнався топ-менеджер. Поділіться своєю думкою в коментарях, що ви думаєте про подальшу участь Microsoft у долі Apple?