Глава Microsoft продемонстрував можливості фірмового ПЗ на iPhonee

Глава Microsoft продемонстрував можливості фірмового ПЗ на iPhonee

Керівник компанії Mcirosoft Сатья Наделла в рамках виступу на конференції Dreamforce продемонстрував можливості фірмового програмного забезпечення і того, як позитивно воно позначається на ефективності роботи. Приклади наводилися на різних гаджетах, проте почати Сатья Наделла вирішив з iPhone.

Глава компанії в черговий раз підтвердив той факт, що Microsoft не збирається обмежуватися своїми платформами або якось їх виділяти проти конкурентів: демонстрація проводилася на iPhone. Сатья Наделла не став робити вигляд, що нічого не сталося, і відразу почав з жарту: «Я почну “демонстрацію” на цьому iPhone. Це не мій телефон, але це iPhone ».

«Це по-своєму унікальний iPhone. Фактично, я б назвав його iPhone Pro, бо тут встановлені всі додатки Microsoft », – додав глава Microsoft, провівши паралелі з презентацією iPad Pro компанії Apple, в ході якої на сцені також засвітилися його підлеглі. Після того, як він розібрався з iPhone, настала черга Windows Phone: «Тепер давайте перейдемо на мій Windows Phone, яким я користуюся частіше».

Мобільна версія Windows явно виявилася куди більш звичною для Сатья Наделла. Звичайно, не обійшлося і без похвали рідного продукту – він бачить у функції Continuum (підключення смартфона до великого екрану) майбутнє. На iPhone такої функціональності не буде. Як мінімум, не найближчим часом. Можливість перетворити смартфон в настільний ПК при підключенні через спеціальний адаптер з’явиться в Windows 10 Mobile трохи пізніше, проте голові компанії можна використовувати цю функцію вже зараз.

Більшість з продемонстрованих програм вже доступні широкому колу користувачів, а ось Continuum треба почекати. Швидше за все, офіційна презентація відповідного аксесуара і підтримуваних смартфонів відбудеться вже зовсім скоро.