Відключаємо автокорекцію тексту в OS X

Mac

В операційну систему комп’ютерів Mac вбудовано безліч вкрай корисних функцій, і автоматичне виправлення помилок і друкарських помилок – безумовно, одна з них. У більшості випадків «яблучна» автоматика працює вірно, але сценарії, при яких від неї доводиться відмовитися, як і раніше існують. Спеціально для цього в Apple передбачили відключення опції.

Боїтеся «Терміналу»? Не переживайте, сьогодні він нам не знадобиться: для того, щоб відключити автокорекцію слів, буде потрібно всього лише зайти в «Системні налаштування». Відкривши меню з яблуком в лівій верхній частині екрану, вибираємо однойменний пункт і натискаємо на іконку «Клавіатура».

У меню, потрібно вибрати вкладку «Текст», де і знаходиться заповітна галочка «Виправляти помилки автоматично». Як ви вже здогадалися, її знадобиться зняти. До речі, в цьому ж розділі є клавіатурні скорочення – дуже зручна річ, яка може здорово прискорити набір тексту. Приміром, можна звести до мінімуму перемикання між мовами, задавши відповідності іншомовним назвам. Ваш покірний слуга користується цією функцією на щоденній основі.

От і все. Звичайно, не варто забувати, що дана опція не поширюється на додатки, оснащені власною системою автозаміни – наприклад, Microsoft Office. Налаштувати їх поведінку можна у відповідних налаштуваннях.