Вартість PROJECT MORPHEUS буде дорівнювати ціні PLAYSTATION 4

ВАРТІСТЬ ОЧКІВ PROJECT MORPHEUS буде порівнянна ЦІНОЮ PLAYSTATION 4

Багато хто розглядає віртуальну реальність в якості наступного кроку еволюції відеоігор. Проте одним з основних факторів масового впровадження цієї технології на ринок може виявитися ціна гарнітур віртуальної реальності. Компанія Sony днями поділилася деякими додатковими деталями про її власних VR-окулярах Project Morpheus призначених для PlayStation 4.

Ендрю Хаус, президент і виконавчий директор компанії Sony Computer Entertainment, в інтерв’ю виданню MCV розповів про те, що вартість гарнітури віртуальної реальності Project Morpheus найімовірніше буде порівнянна з ціною на саму ігрову приставку. Іншими словами це означає, що геймерам доведеться заплатити близько 350 доларів або євро за можливість скористатися всіма принадами Project Morpheus в іграх для PlayStation 4.

ВАРТІСТЬ ОЧКІВ PROJECT MORPHEUS буде порівнянна ЦІНОЮ PLAYSTATION 4

Проте Sony поки не вказує точну вартість гарнітури, найімовірніше намагаючись зробити її дешевше і в кінцевому підсумку все ж доступнішою і привабливішою для кінцевого користувача. Крім цього необхідно підготувати нові ігрові тайтли, які будуть спочатку підтримувати технологію віртуальної реальності і запропонують користувачам новий дивовижний досвід. Зі слів Хауса, на старті продажів Project Morpheus будуть готові близько 10 ігор з такою підтримкою.

«Віртуальна реальність фактично переписує книгу правил про те, як ви можете створювати ігри. Все більше і більше команд, і маленьких і великих, висловлюють інтерес до цієї технології, тому що вона дозволяє створювати не тільки прості, але і по-справжньому дивовижні речі, прирівняні магії».

Нагадаємо, що гарнітура Project Morpheus Sony PlayStation 4 повинна з’явитися на ринку в першій половині 2016 року.

ВАРТІСТЬ ОЧКІВ PROJECT MORPHEUS буде порівнянна ЦІНОЮ PLAYSTATION 4

Новий вияв інтересу до віртуальної реальності (якщо ви не знали, технологія була створена ще в 80-х роках минулого століття) виник після анонса Oculus Rift – першого пристрою нового покоління, який запропонував користувачам «доступний» спосіб ще глибше зануритися в ігрові світи. Згідно з останніми заявами компанія створила цей гаджет, його вартість буде становити менше 1 000 доларів або євро. Крім того, потрібно буде переконатися в тому, що ваш комп’ютер володіє достатньою потужністю для підтримки даної технології. Погодьтеся, перспективи пристроїв з такою ціною і такими вимогами здаються менш райдужними, навіть у порівнянні з тією ціною, про яку говорить Sony.

Зараз і інші компанії займаються розробками своїх VR-гарнітур. Наприклад, HTC і Steam спільно працюють над Vive. Проте компанії дуже мляво дають нову інформацію про проект і говорити про вартість цієї гарнітури теж поки передчасно. Офіційний анонс пристрою можливо відбудеться наприкінці цього року.

Microsoft у свою чергу працює над власним проектом окулярів HoloLens, які замість віртуальної реальності запропонують своїм користувачам доступ до так званої доповненої реальності, проте компанія каже, що спочатку вона зосередиться на більш практичних можливостях використання цієї платформи, перед тим, як рухатися в ігровий напрямок.