Анонсований круглий «розумний» годинник Pebble Time Round з 7,5-мм товщиною корпуса

годинник Pebble Time Round

Компанія Pebble анонсувала «розумні» наручні годинники Pebble Time Round з круглим циферблатом. Перше, що кидається в очі при погляді на новинку – товстий обідок навколо циферблата. Однак, на відміну від моделей інших виробників, годинник Pebble Time Round володіють невеликою вагою (28 г) і тонким корпусом товщиною всього 7,5 мм. Годинники поставляються в двох версіях з ремінцем шириною 20 і 14 мм. Модель з більш вузьким ремінцем призначена для жінок. Діаметр корпусу годинника дорівнює 38 мм, екран – кольоровий, на базі технології електронного паперу.

годинник Pebble Time Round

Pebble Time Round доступні в чорному і сріблястому колірних варіантах. Модель з 14-мм ремінцем також пропонується з корпусом кольору рожевого золота. На відміну від стандартної версії Pebble Time з 10-денним терміном автономної роботи без підзарядки, нова модель здатна пропрацювати в автономному режимі всього два дні – витрати невеликої товщини корпусу і, відповідно, менш потужної батареї. Щоб якось компенсувати цей недолік, Pebble додала новинці функцію швидкої зарядки, що забезпечує зарядку годинників на 24 години роботи всього за 15 хвилин.

годинник Pebble Time Round

Для випуску Pebble Time Round було вирішено обійтися без послуг краудфандінгового сайту Kickstarter – замість цього Pebble почала реєстрацію попередніх замовлень на своєму сайті. Перша партія Pebble Time Round надійде в продаж у листопаді. Тим, хто підтримав краудфандінговую кампанію Kickstarter по збору коштів на випуск Pebble Time Steel, буде надана знижка $ 50 при покупці Pebble Time Round.
Разом з годинником компанія анонсувала пакет засобів розробки програмного забезпечення (SDK), який дозволить розробникам створювати і модифікувати програми для роботи з новим круглим дисплеєм. Пакет додатків також охоплює як чорно-білі, так і кольорові дисплеї різних моделей годинників Pebble, так що нові програми будуть працювати на будь-якій моделі.

Як і інші моделі Pebble Time, годинник Pebble Time Round оснащені мікрофоном для запису голосових заміток або диктування відповідей при підключенні Android-смартфону або iOS-пристрою, але не мають такого рівня захисту від проникнення води, як попередники. Pebble Time Round можна не знімати при митті рук, але не рекомендується брати з собою в басейн для занять плаванням або приймати з ними душ.

Стартова ціна Pebble Time Round дорівнює $ 249, попереднє замовлення можна оформити на сайті Pebble.com, а також Best Buy і Target. Жителі США і Канади зможуть купити новинку в листопаді цього року.