Португальський ремонтник поширив справжні фото Samsung Galaxy Note 9

Португальський ремонтник lajotatech в своєму акаунті Instagram розсекретив фотографії смартфона Samsung Galaxy Note 9 в працюючому стані.

На знімках видно смартфон з розділом «Про смартфон» і вигляд ззаду. Ще одне фото демонструє основні налаштування з інформацією про накопичувачі об’ємом 256 Гб.

На задній панелі добре  видніється головна відмінність у зовнішньому вигляді від торішнього Note 8 — сканер відбитків пальців розташований під основною подвійною камерою.

Згідно з більш ранніми витокам, смартфон Galaxy Note 9 з кодовою назвою Crown повинен отримати екран Infinity Display 2.0, як у флагманських Galaxy S9 і Galaxy S9+. Він збереже діагональ 6,3 дюйма, технологію екрану S-AMOLED і співвідношення сторін 18,5:9. Або ж діагональ може злегка “вирости” до 6,4 дюйма.

Апаратною основою стануть процесори Exynos 9810 і Qualcomm Snapdragon 845, в залежності від регіону виходу. Galaxy Note 9 вийде в варіантах з 6 Гб оперативної і 64 Гб, 128 або 256 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Є припущення про додаткові варіації з 8 Гб оперативної і 512 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Акумулятор отримає ємність 4000 мАг з можливістю бездротової зарядки. Це істотно більше, ніж 3300 мАг у торішнього Galaxy Note 8.

Стилус для Samsung Galaxy Note 9 може стати найбільшим апдейтом в історії S Pen. Його можна буде використовувати як Bluetooth-контролер. В тому числі, управляти таймером спуску затвору камери і відтворенням музики.

Офіційний дебют Samsung Galaxy Note 9 повинен відбутися 9 серпня 2018 року на заході в Нью-Йорку.